reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Znów mi sie spóźnia

Dorrcia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
:shocked2:kolejny raz czekam na miesiączkę dłużej niż zwykle...w grudniu spóźniła mi sie o tydzień, robiłam wtedy testy i nic nie było, wynik negatywny. W tym miesiącu powinnam dostać miesiączkę 17.01i dalej nic...test robiłam wynik negatywny...czyli w ciąży nie jestem...To co mi jest...?
Po porodzie krwawiłam 10 miesięcy. we wrześniu miałam już regularnie co 28 dnie, i znów coś się dzieje....
Czy któraś z Was tez tak miała???????????????

reklama

aria

mama the best
Rozwiązania
0
czesc nie mialam tak wprawdzie ale mi sie zdarzylo cos jeszcze innego dostalam okres 7 tyg po porodzie mimo iz karmilam piersia potem dlugo dlugo nic potem znowu i takie cyrki, w styczniu mialam- zobacze co bedzie w lutym. ale zastanawia mnie jedno ty krwawilas przez 10 mc po porodzie non stop ej chyba zle zrozumialam co?

T

tynka

Gość
ja tez mam nieregularnie............mi lekarz powiedział , ze na wszystko potrzeba czasu no i pytanie jak wyglądały u ciebie miesiączki przed porodem bo od tego tez dużo zależy generalni teraz mam w kratkę raz regularnie a raz sie spóźnia nawet 10 dni:tak:

Dorrcia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Krwawiłam 10 tygodni. Miesiączkę dostałam dopiero w lutym, w styczniu nic...zobaczymy jak teraz będzie?

aria

mama the best
Rozwiązania
0
przez 10 tyg:szok:?:no:
wyobrażam sobie jak musialas sie czuc wspolczuje ci:-(

Agnieszka_27

mama grudniowa 07
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
ja urodzilam Madzie 9 grudnia, pierwsza miesiaczke dostalam 16 stycznia ( nie karmie piersia), druga po 24 dniach a potem czekalam , czekalam i nic
juz zaczelam panikowac ze znowu jestem w ciazy, ale w sobote zrobilam test i wyszedl negatywny ... a dzis w koncu dostalam okres !! po 30 dniach
pierwsze dwa byly bezbolesne a dzis brzuch boli mnie tak jak to bywalo przed ciaza

Rozwiązania
0
Miesiączka powinna uregulować się do pół roku po porodzie.Jak nie idz do specjalisty
Ja miałam cesarkę okres wystąpił 4 tyg po porodzie dziecko ma 9,1 miesiąca a ja mam tak regularne cykle jak nigdy wcześniej raz miała wachnięcie ale to zpowowdu stresu więc wszystko wróciło do normy.Idz do specjalisty

Agnieszka_27

mama grudniowa 07
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
ja regularne cykle mialam tylko wtedy jak bralam tabletki antykoncepcyjne, po ich odstawieniu cykl robil co chcial :cool2:

Dorrcia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam !
Być może to,że tak rozregulowuje mi sie miesiączka jest właśnie wynikiem stresu, wychodziłam za mąż i w ogóle?
Na razie mam ją znów regularnie tzn pojawiła mi sie po 28 dniach od tamtej spóźnionej...
Też miałam cesarkę ale miałam bardzo duże brzuch może dlatego tak długo krwawiłam...Pozdrawiam

reklama
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny mam problem urodzilam 20 grudnia 2007 po 8 tyg.dostalam pierwszy okres niekarmilam malej piersia!! dostalam okres 13 lutego dzisiaj mamy 17 marca a jej nie widac!! robilam dwa testy quick i wyszly negatywne!! czy to normalne ze jej jeszcze moge nie miec?? plisssss pomozcie

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Carioca77 wrześniowa mama znów spodziewa sie dzidziusia :-) Dzieci urodzone we wrześniu 2007 255
A Czy możliwa znów ciąża ? Potrzebuję porady 6
S pytanie znów Potrzebuję porady 10
aniaslu Jak stałam się znów szczęśliwa po rozstaniu Archiwum Samodzielnych rodziców 0
L Mamy doradźcie...znów jej się pozmieniało - drzemki :( Roczniaki i dwulatki 8
natala2809 może znów zaczniemy wspólne odchudzanie? Diety, diety 15
Czekooolada Chyba sie udało Staramy się 6
V Ciąża latem jak sie czujecie? Ciąża, poród, połóg 9
A Chyba sie udalo:) Gratulacje 24
P Staramy sie Staramy się 25
K Boje sie, że zaszkodzilam dziecku... Ciąża, poród, połóg 2
Magdaa..K123 Coś sie swieci ? Potrzebuję porady 9
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuję porady 15
A Kupka, noworodek, prężenie sie Potrzebuję porady 8
E Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu Staramy się 22
C Niemowle uderzyło sie w głowe jestem przerażona Potrzebuję porady 6
M Macierzyński i l4 ,kiedy ? Czy sie nalezy ? Październikowe mamy 2020 4
Søde85 Karmienie piersia - utrzymujący sie ból Potrzebuję porady 12
Patrycja35 Rozejscie sie blizny na macicy po starym cc 34 tc Potrzebuję porady 1
L W którym dniu cyklu po staraniach uwazacie, że udało sie Wam zajść w ciążę? Staramy się 9
N Dziecko nagle stalo sie niejadkiem Potrzebuję porady 17
Michalowicze2 4 i pół miesieczne dziecko wybudza sie z placzem. Spanie 7
K Staramy sie Potrzebuję porady 6
Onika6 Nie nadajesz sie.. Staramy się 18
olcia154 Objawy zbliżającego sie porodu:) Potrzebuję porady 8
kasiach86 badania prenatalne czy mam sie martwic? Potrzebuję porady 2
Aleksandra1112 Wlaciwa Stimulacia Invitro, kjedy sie zaczyna? Ciąża po in vitro 1
N Boje sie porodu Potrzebuję porady 22
Eveliii 25 Razem raźniej , sa tu starajace sie ? Staramy się 5
M Co to moga byc za krostki , nie mozemy sie tego pozbyc ... Potrzebuję porady 7
Natalka92 Czuje sie beznadziejnie. Potrzebuję porady 14
R nie wiem co sie dzieje Potrzebuję porady 75
K Staranie sie, wczesne objawy Staramy się 673
A Nie potrafię przekonać sie do tabletek antykoncepcyjnych Potrzebuję porady 20
M Dziecko 3 lata "drgawki, dreszcze, otrzasanie sie + zawieszki" glownie przy jedzeniu Potrzebuję porady 3
A Jedno jaderko wyzej i ruszajace sie jaderka Potrzebuję porady 8
anieok Przedstawmy sie! Grudniowe mamy 2019 64
K Staramy sie o dzidziusia Staramy się 11
C Porod przez cc podziel sie historią Mój poród 20
F Zerknijcie na zdjęcie, czy w tym miesiącu sie uda ? Potrzebuję porady 7
Myszaa1994 Co sie dzieje Potrzebuję porady 6
M Moje dziecko od 1,5 godziny nie przestaje sie ruszac w brzuszku? Boje sie ze cos się dzieje Potrzebuję porady 2
N Czy cos sie stanie? Potrzebuję porady 17
Fanka Kadry Dziecko prezy sie, steka i napina brzuch Potrzebuję porady 9
Natalka92 Wybijajace sie piatki. Potrzebuję porady 7
B I cos sie podzialo :( Potrzebuję porady 10
pchelka10.05 wpuklanie sie pęcherza plodowego do pochwy Potrzebuję porady 4
N Niestety nie udalo sie Potrzebuję porady 5
AgaG04 Panicznie boje sie poronienia ;( Potrzebuję porady 8
nadzieja xxx za którym razem wam sie udało? Ciąża po in vitro 30