reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znowu to samo

Aka91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2019
Postów
25
Hej wszystkimczy któraś tak miała że 10 dni po owulacji dostała plamienia jednodniowego. Plamienie było w kolorze brązowym i zero śluzu plodnego. Potem to się unormowalo a za dwa miesiące znowu to samo z tym że plamienie jest koloru jasno czerwonego i też brak śluzu
 
reklama
Hej wszystkimczy któraś tak miała że 10 dni po owulacji dostała plamienia jednodniowego. Plamienie było w kolorze brązowym i zero śluzu plodnego. Potem to się unormowalo a za dwa miesiące znowu to samo z tym że plamienie jest koloru jasno czerwonego i też brak śluzu
Może impkantacja? Ja miałam jednodniowe w kolorze jasno różowym.
 
Hejka ja tak miałam.. to nasz drugi cykl starań. 13-tego teoretycznie owulacja, seks, dokładnie tydzień później dwa dni mega bólu podbrzusza plus kłucie w jajnikach. To był weekend a w poniedziałek zero bólu ale właśnie plamienie takie jasno brązowe, jednorazowo tylko. Dziś od tego plamienia mamy tydzień, powinnam dostać @ dziś teoretycznie, jeśli cykl z 28 dni tak jak przy tabletkach wydłużyłby się do 32 tak jak w pierwszym msc bez tabletek. Dzisiaj jest 32 dzień, jakiś tam czuły test, wczesne wykrywanie bla bla bla-negatywny. I czekam teraz na @ bo jak inaczej
 
Hejka ja tak miałam.. to nasz drugi cykl starań. 13-tego teoretycznie owulacja, seks, dokładnie tydzień później dwa dni mega bólu podbrzusza plus kłucie w jajnikach. To był weekend a w poniedziałek zero bólu ale właśnie plamienie takie jasno brązowe, jednorazowo tylko. Dziś od tego plamienia mamy tydzień, powinnam dostać @ dziś teoretycznie, jeśli cykl z 28 dni tak jak przy tabletkach wydłużyłby się do 32 tak jak w pierwszym msc bez tabletek. Dzisiaj jest 32 dzień, jakiś tam czuły test, wczesne wykrywanie bla bla bla-negatywny. I czekam teraz na @ bo jak inaczej
Kurcze mam teraz bardzo podobnie z tym plamieniem mialam w czwartek od tego.czasu.nic a @ powinna być 30. Pobolewa mnie jajnik z którego była owu .... już byłam pelba nadzieji ale jak u Ciebie to nie pokazało ciąży to się nie łudze
 
reklama
Kurcze mam teraz bardzo podobnie z tym plamieniem mialam w czwartek od tego.czasu.nic a @ powinna być 30. Pobolewa mnie jajnik z którego była owu .... już byłam pelba nadzieji ale jak u Ciebie to nie pokazało ciąży to się nie łudze
Wiesz, ja się naprawdę nie nastawiałam że teraz to ten miesiąc, że się uda a potem to plamienie plus bóle brzucha. Mówię-Bingo! Oprócz tego ból piersi, zgaga kilka dni, ciągle mi gdzieś śmierdzi palnym plastikiem więc byłam już nastawiona na pozytyw. Nie wiem czy taki test w dniu spodziewanej miesiączki może nie wykazać ciąży. Na tą chwilę jestem dokładnie 2 tygodnie od stosunku i tydzień od zagnieżdżenia które sobie wymyśliłam.
Natalia a ty dokładnie ile? Nie robiłaś testu?
Przepraszam, że piszę tak nieskładnie ale to mój drugi post na jakimkolwiek forum. Nie chcę być sama z głową pełną myśli..
 
Do góry