reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zobacz co się dzieje gdy dziecko nie jest zapięte w foteliku

reklama
o żesz ty... niestety moja sąsiadka nie zapina nigdy fotelika, bo małą " nie lubi", zwracałam uwagę ale nie dociera, bo tylko kawałek, bo na chwilkę, aaaa szkoda gadać
 
Hej,ja małą woże w foteliku od urodzenia i nie wyobrażam sobie jazdy małej bez fotelika (oczywiście mała siedzi w nim i jest zapięta),ani tego jak niektórzy rodzice wybierając sie w długą podróż w czasie jazdy wyciągają dziecko z fotelika i ono sobie chodzi po tyle auta,to jest też ich wielka głupota.Ja sama ostatnio doświadczyłam tego że gdybym niemiała zapiętych pasów i mała by nie była w foteliku to pewnie by nas nie było ponieważ mieliśmy poważny wypadek.Tak więc nie ma co na tym oszczędzac tylko najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka i nasze.My możemy jechacostrożnie,ale jest wielu wariatów na drodze.Pamiętajmy o tym.
 
Witam. To przykre ale kretynka musze nazwac moja ciocie...
Jej synek ma w tej chwili 5 lat i nigdy nie mial fotelika.
Ostatnio byla taka ze Ja maz i nasza coreczka jechalismy w gory a mieszkamy na mauzrach wiec mielismy ponad 500km po przejechania. przed wyjazdem spotkalam ciocia i zaczela sie dyskusja. "Aniu ale jakies poslanie to dla malej zrob" ja na to: Ale po co ciociu
" przeciez maja nie wytrzyma takiej drogi w foteliku, dziecko zameczycie
- a co mam jej zrobic za poslanie
- poloz koc poduszki kolderke i poloz ja na siedzeniu
- mna az trzachnelo
- ciociu 0 czym ty mowisz
- mala nigdy ale to nigdy nie jechala nawet 5 minut bez fotelika i ni bedzi jechala
- a co jak zacznie wam plakac to bedzisz musiala ja wyjac i polozyc
- nigdy w zyciu. atrzymamy sie pochodzimy z mala zabawimy ja zeby nie plakala i pojdziemy dalej ale w foteliku
-na to ciocia no ciekawe

przypomne ze jechalismy 5 godz mala caly czas spala i sie nie budzila. miala malutenka podusie obok glowki w foteliku swojego ulubionego pieska i kocyk
DOJECHAŁA SZCZESLIWA A PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZNA

TO JEST DRAMAT ZE LUDZIE STARSI TAK POSTEPUJA BO TWIERDZA ZE KIEDYS NIE BYLO FOTELIKOW I LUDZIE ZYLI ALE PAMPERSOW TEZ NIE BYLO A TERAZ SA I JEST SUPER.

ALE MARTWI MNIE TO ZE MLODZI LUDZIE POSTEPUJA NIERAZ PODOBNIE. KUPUJA NAJTANSZE FOTELIKI BEZ ATESTOW ALBO Z 10 REKI JAK JUZ KTORAS Z WAS PISALA A MAJA KASE NA MILION INNYCH RZECZY, NP MAMUSIA NA SUKIENKI CZY BUCIKI. LUDZIE TO S WASZE SKARBY
PO CO WAM 100 PARA BTOW!!!!!
ZADBAJCIE O DZIECKO O TO ZEBY BYLO BEZPIECZNE....
OKO KONCZE BO ZARAZ KSIAZKE NAPISZE

POZDRAWIAM TYCH RODZICOW KTORZY NIE MYSLA NAWET O JEDZIE BEZ FOTELIKA:)
 
Do góry