reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zobacz co się dzieje gdy dziecko nie jest zapięte w foteliku

Dołączył(a)
27 Styczeń 2008
Postów
3
Witam, dla wszystkim matek i ojców którzy ulegają czasem własnym słabością i nie zapinają swoich pociech i siebie samych w pasy bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Specialnie dla was strona http://2kliki.pl/zapnij_pasy/ składa się tylko z kilku krótkich filmików które pobudzają wyobraźnię (zajmie wam to 10 min)

pozdrawiam
 
reklama
Każdy rodzic (i nie tylko) powinien sobie zobaczyc co sie dzieje kiedy sie nie dba o zapinanie pasów...
niestety wielu z nas nie zdaje sobie sprawy w czym rzecz....
moze te zdjęcia pomogą to zrozumieć
 
takie filmiki powinny być w telewizji, może niektórzy by w końcu zrozumieli, ze chodzi o życie dzieci, niestety znam wielu ludzi którzy nie zapinają swoich dzieci w fotelikach, a nawet takich którzy nie kupili swoim dzieciom fotelików :no:, całkowity brak wyobraźni
 
I jeszcze nalezy wspomnieć o takich, którzy wrecz żałuja pieniedzy na nowszy fotelik i zapinaja dzieci w foteliki z trzeciej reki 10 letnie, co prawda lepszy taki niz żaden.
Za przykład podam swoich znajomch ktorzy pozałowali piniedzy na fotelik, chociaz ich stac, i kupii fotelik w komise, stary, zuzyty fotelik,bo sadzili ze fotelik to fotelik, nie ma róznicy, podczas zwykłej stłuczki te stare pasy w foteliku nie wytzrymały, na szczescie nic sie nie stało.
 
fakt lepszy stary niż w ogóle:baffled:,
kiedyś zwróciłam uwagę moim znajomym, bo myślałam , że to coś pomoże, no więc mówię do matki dwóch chłopców ( jeden chłopczyk ma 3 latka - fotelika w ogóle nie ma od urodzenia i drugi chłopczyk - niecały roczek - ma fotelik , ale już dla niego za mały, w ogóle nigdy nie był przypięty ani w foteliku, ani fotelik w aucie ), że to jest niebezpieczne, że przecież dziecko może wypaść, uderzyć głową o fotel, itp.itd i nagle wtrąca się kochany tatuś chłopców i mówi żebym nie gadała głupot, bo on jeździ ostrożnie i nic się nie może stać :szok:
bez komentarza:no::no::no:
chyba nie mam daru przekonywania
 
Hej,dziewczyny,foteliki ważna rzecz !!!
Ale...nie znam kandis,nie chcę nikogo obrazić...ale osoba,która ma tylko 2 posty,zresztą o identycznej treści,nie jest aktywna na forum,prosi pod jakimś tam pretekstem,żebyście weszły na stronę...ja sobie kiedyś w podobny sposób jakieś świństwo ściągnęłam...no nie wiem,ale troszkę ostrożności w sieci nie zaszkodzi...
Pozdrawiam.
 
reklama
o tym nie pomyślałem, choć sam nigdy nie otwieram podejrzanych linków, stronka powstała na szybko aby uswiadomomic moich znajomych co może spowodować brak fotelika. później stwierdziłem ze może pomoc innym osoba z brakiem telnetu do "przekonywania". A ze akurat szukałem informacji o żłobku dla mojej córeczki to przy okazji wstawiłem post na forum
pozdrawiam
 
Do góry