reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

reklama
Witajcie dzisiaj byłam, na rozpoczeciu tego kursu niestety przepisała mnie na inny ale muszę chodzić, Od przyszłego roku zamierzam zapisac się do szkoły aby nadrobić zaległy czas:)
Mała chorowała na zapalenie oskrzeli ale juz jest lepiej teraz za to ząbki wychodzą goroczkuje.
Za ten kurs bende miała płacone 140zł taki zwrot za dojazdy. małą karmię jeszcze piersia ciężko jest ją zostawic ale nie ,mam innego wyjśća,
 
Fajnie że się udało z kursem. Mała tez sie przyzwyczai do zostawania bez mamy. Wiadomo - początki są ciężkie. Najcięższe chyba dla mamy ;-). A z kim zostawiasz dzieci? Dajesz sobie radę na tych tetrowych pieluchach?
 
DZieci bedzie pilnował mój konkubent , a dostalismy pampki od Forumki ale wiadomo dużo ich idzie wiec na zmianę raz pampers a potem pielucha ciezko jest ale trzeba dac rade,
 
Kochane ponawiam prośbę o pieluszki tetrowę bardzo są nam potrzebne .
I jeśli ktoś ma napoczety żel na dziąsełka też bardzo potrzebujemy mała daje popalić strasznie >
 
Do góry