reklama

zobaczcie - głupota ludzka nie zna granic

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez MalwiSul, 7 Maj 2009.

1. MalwiSul

MalwiSul Początkująca w BB

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 Maj 2009
  2. welonka12

welonka12 maj 02 :)) wrzesień 08

jeju faktycznie debil jak to oglądałam to aż mnie ściskało przecież rączki może temu maluszkowi powyrywać debil to mało powiedziane głupek :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: ludzie jednak są bezmyślni

3. reklama
  4. hania73

hania73 Fanka BB :)

głupota ludzka nie zna granic :wściekła/y:

5. mamaola

mamaola Fanka BB :)

idiota!!!!:szok:brak słów....zatkalo mnie jak to ogladalam...

6. nutka13

nutka13 Mama Wiki iAmelci

Idiota roku...................Boże takiemu to powinno sie dziecko zabrac bo przecież krzywde mu zrobic może.Jestem w szoku ,szok głupi facet zero wyobrazni.

7. Justa19

Justa19 Gość

Idiotaaaaa:wściekła/y::wściekła/y:Przeciez moze raczki poobrywac malenstwu jak ja bym tam byla to bym mu dala:wściekła/y::wściekła/y: a gdzie matka ze na takie rzeczy pozwala:wściekła/y::wściekła/y::angry: srece sie kraja jak na to patrze:-(

8. paulinka2761

paulinka2761 Zaciekawiona BB

:no: To się normalnie w głowie nie mieści:szok: a gdzie matka tego dziecka? pewnie to ona kręciła te ''fikołki" w szoku jestem:szok::szok::szok::szok::szok::szok: DEBIL to dobre określenie:tak:

9. kolia

kolia Młoda mama Mikołajka :)

ale to tak na serio??:angry: naweyt nechce myslecco by bylo jak by mu siezrak wyslizgenlo dziecko:no: a to nakoncu to mnie juz naprawde przerazilo czy on mysli ze dzieckoto zabawka:wściekła/y:

10. reklama
  11. mamjakty

mamjakty styczniówka 2009

:szok::szok::szok::szok::szok: ja pie***le! a mamusia może nagrywała :angry::angry:
    ludzie to jednak nie mają wyobraźni.. :no::no:

12. Justa19

Justa19 Gość

Dziewczyny co jak co ale to moznaby bylo zglosic na Policje tylko nie wiadomo kiedy i gdzie to bylo nagrywane:confused::confused: co wy na to??

Poleć forum