reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobaczcie - głupota ludzka nie zna granic

reklama
zapewne dziecko mialo ponadrywane raczki stawy i cokolwiek jeszcze mozna naderwac...
patrzec na to nie idzie...
Slusznie watek zostal nazwany "zobaczcie jaki debil"...
co za ojciec...

:szok::szok::szok::szok::szok:
:no::no::no::no::no::no:
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: !

i male sprostowanie malwsiu - facet nie byl w rozmowach w toku, byl inny ktory robil dziecku podobnie i dla przykladu puscili tam ten filmik [o ile dobrze pamietam]...

edit: a moze rzeczywiscie to byl on? nioe pamietam dobrze wiec lepiej nie bede mowic. tak czy siak - horror.
 
Ostatnia edycja:
O bożę......... szok to mało powiedziane.... facet ma nieźle zryty beret.....
A najlepsze jest to ze jak to teraz oglądałam to synuś do mnie przyszedł i mówi "Mamo ja tez tak chce "
 
boże nie obejrzałam całego... nie dałam rady.....
ludzie mają zajoba... masakra niektórych to tzreba kastrowac zanim sobie dziecko zmajstruja
 
Ja widziałam ten (lub podobny?) film w Wiadomościach. Opatrzony odpowiednim komentarzem specjalistów. BRAK SŁÓW!
 
temu to chyba mozg wyzarlo - ja chetnie bym go za fistaszka zlapala i karuzele mu zrobila ciekawe czy by mu sie podobalo ?nie obejzalam do konca ...
 
reklama
Do góry