reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobaczcie - głupota ludzka nie zna granic

ech niestety głupota ludzka nie zna granic :-( dobrze że mu nic nie zrobił :-( biedne dziecko ,że ma tak głupiego ojca :-( zero wyobraźni
 
reklama
:szok:Nie mogę uwierzyć w to co zobaczyłam:szok: .Mam nadzieję ,że to fotomontaż bo ta głupota po prostu mi się w głowie nie mieści:no: !!!!
 
o ja pier.....:szok::szok::szok::szok::szok:
ojciec debil doslownie....
chyba on nie wie jak trzeba sie z dzieckiem obchodzic.... :eek: masakra..
a matka pewnie kamerowala popisy tatusia idoioty...na poczatku myslalam ze to moze jakis fotomontaz ale watpie
to jest karygodne:baffled:
 
Ostatnia edycja:
o rzesz k****...

przecież temu dziecku się tak w główce kręciło,że stanąć potem nie mogło...
a że mu rąk nie powyrywał !!!

debilllllllllllll
 
reklama
Rany! Nie obejrzałam całego, bo mi się gorąco zrobiło.
Ja bujam Zuzie za rączki, ale tak bardzo delikatnie i rzadko to robie. Ale to dosłownie ledwo odrywa nóżki od podłogi.

Ciekawe czy to dziecko to lubi?
 
Do góry