reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobaczcie - głupota ludzka nie zna granic

reklama
jeju faktycznie debil jak to oglądałam to aż mnie ściskało przecież rączki może temu maluszkowi powyrywać debil to mało powiedziane głupek :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: ludzie jednak są bezmyślni
 
Idiota roku...................Boże takiemu to powinno sie dziecko zabrac bo przecież krzywde mu zrobic może.Jestem w szoku ,szok głupi facet zero wyobrazni.
 
Idiotaaaaa:wściekła/y::wściekła/y:Przeciez moze raczki poobrywac malenstwu jak ja bym tam byla to bym mu dala:wściekła/y::wściekła/y: a gdzie matka ze na takie rzeczy pozwala:wściekła/y::wściekła/y::angry: srece sie kraja jak na to patrze:-(
 
ale to tak na serio??:angry: naweyt nechce myslecco by bylo jak by mu siezrak wyslizgenlo dziecko:no: a to nakoncu to mnie juz naprawde przerazilo czy on mysli ze dzieckoto zabawka:wściekła/y:
 
reklama
Dziewczyny co jak co ale to moznaby bylo zglosic na Policje tylko nie wiadomo kiedy i gdzie to bylo nagrywane:confused::confused: co wy na to??
 
Do góry