reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobaczcie - głupota ludzka nie zna granic

reklama
o jezuuuuu..... nawet nie obejrzalam do konca:szok::-( Justa19 masz racje- to powinno sie gdzies zglosic.....
 
dziewczyny ja obejżałam 1/3 tego filmu i już nie chciałam oglądać dalej:no::no::no:Facet niepoważny jest:wściekła/y:
 
dziewczyny ja widziałam cały ale tylko pierwszy i gwarantuje wam że początek nie jest tak drastyczny jak końcówka tej zabawy. Chociaż maluchowi chyba się podobało bo miał banana na buzi. Ja bym nigdy nie pozwoliła na coś takiego. Karuzela to karuzela lekka i trzymie się całe dziecko a nie tylko za rączki
 
To jest okropne... Obejrzałam tylko część tego filmu, ale jestem zaszokowana. Jak to możliwe żeby dorosły człowiek był tak bezmyślny. Wcześniej czy później taka zabawa skończy się tragedią. Żal mi tego dziecka...
 
reklama
Czesz dziewczynki. Ja osobiscie jestem w mega szoku. Co za idiota. Gdzie byla matka, chyba nie nagrywala:(())Gdyby tylko dalo sie ustalic, co to za kowboj to od razu na POLICJE!!! masakra
 
Do góry