reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żółtaczka u noworodka

Dołączył(a)
7 Luty 2022
Postów
7
Witam , córeczka ma 1.5 ms w 3 dobie w domu dostała żółtaczkę ,córeczka jest karmiona od urodzenia mlekiem modyfikowanym , położna od początku twierdziła ,że to normalne i nic nie trzeba robić z tym , minął miesiąc żółtaczka dalej jest nie wiem co robić ,co może być tego przyczyną ?
Czy miał ktoś podobny problem karmiąc dziecko mlekiem modyfikowanym ?
 
reklama
Mi mówiono, że zażółcenie skóry może utrzymywać się nawet 6 do 8 tygodni i u nas rzeczywiście tak było. Potem samo zniknęło, nawet nie zauważyłam kiedy.
 
Witam , córeczka ma 1.5 ms w 3 dobie w domu dostała żółtaczkę ,córeczka jest karmiona od urodzenia mlekiem modyfikowanym , położna od początku twierdziła ,że to normalne i nic nie trzeba robić z tym , minął miesiąc żółtaczka dalej jest nie wiem co robić ,co może być tego przyczyną ?
Czy miał ktoś podobny problem karmiąc dziecko mlekiem modyfikowanym ?
Co na to lekarz..?? Wydaje mi się,że tak nie powinno być?
Wnioskujesz na podstawie zabarwienia skóry, czy robisz badania?
 
reklama
Jesli karmisz dziecko mm zoltaczka powinna troszke szybciej zejsc. Poki co najwazniejsze zeby lekarz sobaczyl coreczke, zbadal poziom bilirubiny, wtedy bedziesz wiedziec na czym stoicie.
 
Do góry