reklama

Żółtawy nalot na języku

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez musli_3, 23 Wrzesień 2014.

1. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

Dziewczyny, od kilku dni zauważyłam u siebie żółto - pomarańczowy nalot na języku. Nawet po szczotkowaniu i czyszczeniu języka żółtawy kolor nie znika :( dodatkowo po zjedzeniu czegokolwiek mam kwaśno-słony posmak w ustach (nie ma to do czynienia ze zgagą bo nie odczuwam żadnego dyskomfortu w przełyku jak pieczenie itp.). To okropnie męczące szczególnie, że walczę z nudnościami i ten okropny smak w ustach nie ułatwia mi ich łagodzenia :( czy któraś z Was ma / miała podobne objawy? Opowiem o tym lekarzowi ale wizyta dopiero za tydzień :-/

2. Penderika

Penderika Początkująca w BB

Powiem tak, żółty nalot na języku to bardzo poważna sprawa :-(. Oznacza przegrzanie organizmu, które zostało wywołane poważnymi (niekoniecznie widocznymi) problemami żołądkowymi, nudności niekoniecznie muszą być wywołane tylko ciążą. Jeżeli zaczną żółcieć ci dziąsła - wątroba pada - jedź do szpitala. Jeśli dziąsła są w porządku, ale nadal będziesz odczuwać słono - kwaśny smak jedź szybko do lekarza (choćby prywatnie) bo prawie na pewno masz tam groźną bakterię. W najlepszym wypadku to zwykły refluks - czego ci życzę...Pisz jak się rozwija sytuacja, powodzonka.

3. reklama
  4. ulala

ulala Fanka BB :)

Penderika uważam że to co napisąłaś to nie prawda , dawno temu powinno mnie nie być na tym świecie :) a jednak jestem czasem tak poprostu sie robi i nigdy nic złego u mnie nie zdjagnozowano ,mozna mało pic lub jeść cos co powoduje taki nalot i przebarwienie :) a do tego wystraszyłaś niepotrzebnie koleżankę :)

5. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

Panderika, nie czuję się umierająco, a z Twojego opisu powinnam być już w agonii z padniętą wątrobą. Pomimo tego mnie nieco wystraszyłaś, jestem podatna na takie sugestie :( dziś zadzwonię do lekarza.

przed chwilą dzwoniłam, lekarz mnie trochę uspokoił :) do wtorkowej wizyty na pewno przeżyję ;)

Ostatnia edycja: 25 Wrzesień 2014

Poleć forum