reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żółte dni płodne

iiiczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
43
Hej dziewczyny cykle mam 30-32 dniowe od 12 dc mam rozciągliwy śluz ale wydaje mi się że 13 dc miałam owulacje w ten dzień wystąpiło bardzo dużo śluzu rozciągliwego ale żółtego pierwszy raz mi się tak zdarzyło zawsze mam jak kurze jajko. (18dc) był żółty i wciąż rozciągliwy dzisiaj (19dc) jest biały czasami bardziej mętny ale nadal mocno rozciągliwy nie wiem o co chodzi bardzo obserwuję swój cykl i po owulacji zawsze mam biały śluz i konsystencji twarożku i nie jest rozciągliwy dodam że staramy się o dzidziusia i próbujemy się przytulać co 2 dni teraz od 2 dni nic bo chciałam bserwować właśnie swój śluz.Czy owulacja mogła się przesunąć aż tyle? I teraz dopiero zaczną się dni płodne i mogłam się pomylić? (mam różnie owulacje w ciążę w którą zaszłam i poroniłam był to 14dc)
 
reklama
Może to być infekcja, niestety, żadna z nas Ci tego nie wywróży, możesz albo czekać do przyszłego cyklu i sprawdzić, czy to było jednorazowe odstępstwo od normy, albo możesz się umówić do lekarza.
 
Do góry