reklama

żółty nalot na języku

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez marta1988, 1 Grudzień 2014.

1. marta1988

marta1988 Zaangażowana w BB

Witam. mam pytanie, czy któraś mama miała podobny problem otóż moja 2 letnia córka ma od kilku dni żółty nalot na języku i nieprzyjemny zapach ropy z ust. Byłam z nią u lekarza ale dostałyśmy tylko nystatynę do smarowania języka i nurofen przeciwzapalnie. I oczywiście nie powiedziała co to może być zastanawiam się czy ktoś jest mi wstanie podpowiedzieć co to może być. mała nie przesypia nocy budzi sie nawet koło 10 razy i chce się tulać nawet jak biorę ja do siebie i otwiera buzie bo ja boli nie wiem jak mam jej pomóc. Zmieniłam szczoteczke do zębów wyparzyłam butelkę i pilnuje żeby myła rączki co chwila no i nie pozwalam brac nic do buzi. nie wiem czy może czegoś brudnego nie brała do buzi. Może jakies rady??????

2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Hmm, ja bym poszła do innego lekarza. Z opisu wygląda na infekcję, ale powinien to zobaczyć specjalista zwlaszcza , jesli maluszek uskarża się na ból.

3. reklama
  4. Wikti

Wikti Zaciekawiona BB

marta byłaś już u innego lekarza z tym problemem? Synek mojej znajomej miał coś podobnego, jak potrzebujesz porady, to zapytam jej u kogo była, bo pamiętam teraz tylko, że w LuxMedzie. Daj znać, czy mam pytać :)

5. marta1988

marta1988 Zaangażowana w BB

dzieki dziewczyna zapomniałam już bo problem sie rozwiązał mała juz w dniu w którym jej podałam lek przespała mi całą noc i na drugi dzień nie uskarżała sie na ból także pomogło to co dostałyśmy od lekarza bez potrzeby szukania u innych. Ale wielkie dzieki za odp i zaangażowanie. Pozdrawiam

Poleć forum