reklama

żółty nalot na języku

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez marta1988, 1 Grudzień 2014.

1. marta1988

marta1988 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. mam pytanie, czy któraś mama miała podobny problem otóż moja 2 letnia córka ma od kilku dni żółty nalot na języku i nieprzyjemny zapach ropy z ust. Byłam z nią u lekarza ale dostałyśmy tylko nystatynę do smarowania języka i nurofen przeciwzapalnie. I oczywiście nie powiedziała co to może być zastanawiam się czy ktoś jest mi wstanie podpowiedzieć co to może być. mała nie przesypia nocy budzi sie nawet koło 10 razy i chce się tulać nawet jak biorę ja do siebie i otwiera buzie bo ja boli nie wiem jak mam jej pomóc. Zmieniłam szczoteczke do zębów wyparzyłam butelkę i pilnuje żeby myła rączki co chwila no i nie pozwalam brac nic do buzi. nie wiem czy może czegoś brudnego nie brała do buzi. Może jakies rady??????

2. aniaslu

aniaslu Administrator

Najlepsze odpowiedzi:
    39
    Hmm, ja bym poszła do innego lekarza. Z opisu wygląda na infekcję, ale powinien to zobaczyć specjalista zwlaszcza , jesli maluszek uskarża się na ból.

3. reklama
  4. Wikti

Wikti Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    marta byłaś już u innego lekarza z tym problemem? Synek mojej znajomej miał coś podobnego, jak potrzebujesz porady, to zapytam jej u kogo była, bo pamiętam teraz tylko, że w LuxMedzie. Daj znać, czy mam pytać :)

5. marta1988

marta1988 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzieki dziewczyna zapomniałam już bo problem sie rozwiązał mała juz w dniu w którym jej podałam lek przespała mi całą noc i na drugi dzień nie uskarżała sie na ból także pomogło to co dostałyśmy od lekarza bez potrzeby szukania u innych. Ale wielkie dzieki za odp i zaangażowanie. Pozdrawiam

Poleć forum