reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żółty nalot na języku

marta1988

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Lipiec 2011
Postów
91
Witam. mam pytanie, czy któraś mama miała podobny problem otóż moja 2 letnia córka ma od kilku dni żółty nalot na języku i nieprzyjemny zapach ropy z ust. Byłam z nią u lekarza ale dostałyśmy tylko nystatynę do smarowania języka i nurofen przeciwzapalnie. I oczywiście nie powiedziała co to może być zastanawiam się czy ktoś jest mi wstanie podpowiedzieć co to może być. mała nie przesypia nocy budzi sie nawet koło 10 razy i chce się tulać nawet jak biorę ja do siebie i otwiera buzie bo ja boli nie wiem jak mam jej pomóc. Zmieniłam szczoteczke do zębów wyparzyłam butelkę i pilnuje żeby myła rączki co chwila no i nie pozwalam brac nic do buzi. nie wiem czy może czegoś brudnego nie brała do buzi. Może jakies rady??????
 
reklama
Hmm, ja bym poszła do innego lekarza. Z opisu wygląda na infekcję, ale powinien to zobaczyć specjalista zwlaszcza , jesli maluszek uskarża się na ból.
 
marta byłaś już u innego lekarza z tym problemem? Synek mojej znajomej miał coś podobnego, jak potrzebujesz porady, to zapytam jej u kogo była, bo pamiętam teraz tylko, że w LuxMedzie. Daj znać, czy mam pytać :)
 
dzieki dziewczyna zapomniałam już bo problem sie rozwiązał mała juz w dniu w którym jej podałam lek przespała mi całą noc i na drugi dzień nie uskarżała sie na ból także pomogło to co dostałyśmy od lekarza bez potrzeby szukania u innych. Ale wielkie dzieki za odp i zaangażowanie. Pozdrawiam
 
Do góry