reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żona żołnierza...

Anek30bb Daj spokój znam to z dnia na dzień dowiadujesz się co będzie się dalej działo w Twoim życiu, nic nie da się zaplanować. Ja dowiedziałam się 21 grudnia, że P jedzie na Pół roku do Poznania, dzień po porodzie naszej Córki... Jutro mała skończy 3 tygodnie a Go już nie ma..
 
reklama
hmmmm....moj byl raz i powiedzial ze wiecej nie pojedzie tam.... ciesze sie bo na dowod tego przenieslismy siewlasnie do poznania bo w poprzedniej jednostce musialby jezdzic co rok.... kiedy wyjazd? marzec pewnie?????trzymasz sie jakos?
 
Dziewczyny (nie jestem zona zolnierza) tak Was czytam i ...niewiem co powiedziec...wspolczuc, podziwiac??? Pewnie i jedno i drugie;-):tak:
W kazdym razie trzymajcie sie, duzo sil zycze
 
Boże jak dobrze, z perspektywy mówiąc, że to tylko Poznań a nie Afganistan. Z Giżycka we wrześniu chłopak zginął, zostawił żonę i dziecko, miał 28lat. To zmiana z P jednostki. Wielu chłopaków daje znać, że chcieli by wrócić, zezwolono 17 osobom, którzy po powrocie szykują się pomału do cywila.
 
reklama
Do góry