reklama

Żony mundurowych

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez matylda111, 10 Marzec 2009.

1. matylda111

matylda111 lipiec'00, wrzesień'08

witajcie
    postanowiłam założyć nowy wątek o żonach mundurowych, o wadach i zaletach takich związków;-)
    moim mężem jest fnkcjonariiusz Służby Więziennej w stopniu plutonowego:sorry2:
    jak jest u was??

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Witaj zajrzałam.Mój pracuje w straży.Na szczęście dla nas jest to praca zmianowa i ma sie kto małą zajmować:-),na nieszczęście dla nas mijamy się na ogól.:-(

3. reklama
  4. matylda111

mój jest kierowcą i tez go częściej nie ma w domu jak jest bo stale jakies wyjazdy
    najbardziej boję się o niego jak ma konwój bo nigdy nic nie wiadomo....

5. mija79

mija79 Patrysiowa mama

U nas jest za małe misto na większe pozary,ale nigdy nic niewiedomo co kom zapisane.Ja jakos sie nieboję.Choć ostatnio mam czasami takie złe przeczucia,ale bardziej ogólnie niz tylko do niego.:-(

6. matylda111

no i wątek umarł śmiercią naturalną

7. katrinm5

katrinm5 Fan(ka)

To może odżyje;-)
    Witam

Ja też jestem żoną mundurowego- M pracuje w wojsku.Służby ma co 3-4 dni:tak:I tez mamy ten plus ,że ma kto Grzesiem się zająć bo na przedszkole troszkę za wcześnie było;-)

8. matylda111

katrinm ja już w maju będę sama mundurowa, mój A. załatwił mi pracę w zakładzie karnym niedaleko naszego domu.
    A. pracuje od pn do pt. no i odkąd został kierowcą dyr. okręgowego baardzo często ma wyjazdy w Polskę, więc nie za często mamy go dla siebie.

9. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Mój też pracuje co 3 dni, ogólnie więcej jest w domu niż w pracy,ale to na razie dopóki wiosny nie ma,bo wtedy znowu go nie będzie.

10. reklama
  11. matylda111

mija to gdzie twojego na wiosnę wywiewa?

12. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Cześć mundurówki, mój mąż jest zawodowym żołnierzem i w przeciwieństwie do Waszych, jego nie ma w domu przez 3/4 dnia codziennie, plus służby co jakiś czas. Był na dwóch misjach. Żeby było śmieszniej, ja też pracuję w wojsku, tyle, że jako cywil. No i zupełnie gdzie indzej, niż mój mąż.
    pozdrawiam
    nikita

Poleć forum