reklama

Żony mundurowych

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez matylda111, 10 Marzec 2009.

1. matylda111

matylda111 lipiec'00, wrzesień'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witajcie
    postanowiłam założyć nowy wątek o żonach mundurowych, o wadach i zaletach takich związków;-)
    moim mężem jest fnkcjonariiusz Służby Więziennej w stopniu plutonowego:sorry2:
    jak jest u was??

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj zajrzałam.Mój pracuje w straży.Na szczęście dla nas jest to praca zmianowa i ma sie kto małą zajmować:-),na nieszczęście dla nas mijamy się na ogól.:-(

3. reklama
  4. matylda111

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój jest kierowcą i tez go częściej nie ma w domu jak jest bo stale jakies wyjazdy
    najbardziej boję się o niego jak ma konwój bo nigdy nic nie wiadomo....

5. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas jest za małe misto na większe pozary,ale nigdy nic niewiedomo co kom zapisane.Ja jakos sie nieboję.Choć ostatnio mam czasami takie złe przeczucia,ale bardziej ogólnie niz tylko do niego.:-(

6. matylda111

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no i wątek umarł śmiercią naturalną

7. katrinm5

katrinm5 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To może odżyje;-)
    Witam

Ja też jestem żoną mundurowego- M pracuje w wojsku.Służby ma co 3-4 dni:tak:I tez mamy ten plus ,że ma kto Grzesiem się zająć bo na przedszkole troszkę za wcześnie było;-)

8. matylda111

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    katrinm ja już w maju będę sama mundurowa, mój A. załatwił mi pracę w zakładzie karnym niedaleko naszego domu.
    A. pracuje od pn do pt. no i odkąd został kierowcą dyr. okręgowego baardzo często ma wyjazdy w Polskę, więc nie za często mamy go dla siebie.

9. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój też pracuje co 3 dni, ogólnie więcej jest w domu niż w pracy,ale to na razie dopóki wiosny nie ma,bo wtedy znowu go nie będzie.

10. reklama
  11. matylda111

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mija to gdzie twojego na wiosnę wywiewa?

12. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć mundurówki, mój mąż jest zawodowym żołnierzem i w przeciwieństwie do Waszych, jego nie ma w domu przez 3/4 dnia codziennie, plus służby co jakiś czas. Był na dwóch misjach. Żeby było śmieszniej, ja też pracuję w wojsku, tyle, że jako cywil. No i zupełnie gdzie indzej, niż mój mąż.
    pozdrawiam
    nikita

Poleć forum