reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żony mundurowych

Hej dziewczyny, fajny wątek.
Mój małż ma stopień wojskowy jest kapralem ale z powodu braku etatów nie pracuje w wojsku, za to stara się o przyjęcie do służby więziennej został mu jeszcze tylko w-f i od 1 marca zaczyna pracę.
Na razie pracuje na poczcie jest listonoszem i prawie w ogóle go niema w domu.Wiem że są plusy jak i minusy służby ale chyba wszystko jest lepsze od poczty:sorry2:
i lepsza płaca.....Narzie jestem pozytywnie nastawiona ciekawe jak będzie jak zacznie w straży pracę.....

Pozdrawiam
 
reklama
Nikita twój odreagowuje porządki w pracy bałaganem w domu.;-)Frontowa miłość mówisz,a sceneria chociaż miała coś z romantyzmu?
Matylda gratulacje przejścia weryfikacji.
Nowe dziewczyny witajcie wśród nas.
Marzenka teraz byś bardziej opiekowała się synkiem myśląc o narzeczonym.
LuizaPatrycja praca listonosza tak samo nie bezpieczna ,albo i bardziej niz w straży.Także pozytywna zmiana.:tak:
 
Mija 79 oczywiście że jest niebezpieczna.
Nie raz go zaczepiali menele jak miał pieniądze do wypłaty a małe nie były bo po 50 tys co msc wypłaca.....strach tak łazić......:szok: Na szczęście on ma psychikę mundurowego (m.in też bo ojciec policjant, jego marzenie niespełnione wojsko) i zawsze nosi przy sobie gaz i jakiś nożyk:eek::laugh2:
 
A to i ja się dopisze w końcu mój M jest żołnierzem zawodowym, on ma zasady, że wychodząc z pracy zostawia wszystko co dotyczy pracy. A w domu nie rozmawiamy o jego pracy:-)
 
dzien dobry:-)
nataszko u nas tezz jest tak samo,no czasem sie zdarzy ze cos powie ale lepiej dla mnie jak mniej wiem:-D
luizapatrycja praca listonosza to nie latwa praca,wiem bo kolega pracuje na poczcie ehh narobi sie nalata a kasa malutka:eek:
takze super ze zmienia prace,napewno bedzie lepiej.
a slyszalyscie o tym tacierzynskim?ze mundurowym sie nie nalezy bo oni sluza a nie pracuja:wściekła/y::wściekła/y:no wiecie co ale jakby nie patrzac to jest praca jak kazda inna,no tak mi sie wydaje,
zony zolnierzy czy mozecie napisac z jakich jednostek sa wasi mezowie?
 
Marzenko ja o tym ne słyszałam,ale fakt taki ze mój więcej w domu jest niz w pracy,nie wiem jak wasi.
 
dzien dobry:-)
nataszko u nas tezz jest tak samo,no czasem sie zdarzy ze cos powie ale lepiej dla mnie jak mniej wiem:-D
luizapatrycja praca listonosza to nie latwa praca,wiem bo kolega pracuje na poczcie ehh narobi sie nalata a kasa malutka:eek:
takze super ze zmienia prace,napewno bedzie lepiej.
a slyszalyscie o tym tacierzynskim?ze mundurowym sie nie nalezy bo oni sluza a nie pracuja:wściekła/y::wściekła/y:no wiecie co ale jakby nie patrzac to jest praca jak kazda inna,no tak mi sie wydaje,
zony zolnierzy czy mozecie napisac z jakich jednostek sa wasi mezowie?
Kurcze to juz przesada:no::confused2:Perzeciez to jest praca jak każda inna.A co z Policją?Oni te służą anie pracują?Czy pracują a nie słuza?;-)
 
reklama
Gabi mój ma takis system pracy ,że pracuje 24h a potem 3 dni wolnego.Na poczatku pracował codziennioe po 8 godzin więc dla mnie to jak zwykła praca
 
Do góry