reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żony mundurowych

Witam!
Ja takze jestem zona mundurowego. Mój M od ponad roku jest w wojsku. Niestety dzieli nas odległość 450 km wiec przyjeżdza na co drugi weekend.

a co do programu tanie wczasy to my juz raz skorzystalismy i w tym roku też skorzystamy bo to swietna sprawa.Ostatnio bylismy w WZW Jawor nad Solina i terza tez tam pojedziemy. 2 tyg lenistwa, dobrego jedzena a potem przy zeznaniu pit zapłaciliśmy ok 500 zł.
Polecam kazdemu kto tylko może
 
reklama
My nie korzystamy z tego bo mój mąż mówi, że nie chce nigdzie jeździć gdzie są złe warunki i nuda:)
Natasza - Twój mąż chyba nie bywał w WZW lub WDW? Złe warunki i nuda??? Przecież te Ośrodki nie są na poligonach. W niektóych są naprawdę niezłe wczasy - my byliśmy w WDW Sopot (położony w nadmorskiej promenadzie...)a w tym roku jedziemy do WZW Jawor. Jeżeli masz wątpliwości co do warunków to chciałam Ci powiedzieć że moja (nie związana z MON siostra) chciała w styczniu zarezerwować wczasy dla rodziny w WZW Jantar w Juracie i ... nie było nawet 1-go wolnego pokoju. Dla cywili ceny juz nie są tak łaskawe (moim zdaniem) bo 14-dniowy pobyt dla 4-osobowej rodziny to koszt 7000zł.

Agnieszko w jakim terminie jedziecie? My też mamy tam rezerwację i wszystko załatwione już oczywiście.
 
Ostatnia edycja:
Agnieszko to sie "miniemy" - my jedziemy w drugiej połowie czerwca. Jak znajdziesz chwilke napisz jak jest w tym Jaworze - jeszcze tam nie byliśmy. Chodzi mi o warunki, pokoje, czy wszystkie z łazienkami, czy sa lodówki i TV? Jak jedzenie - w Sopoie było niezłe chociaż barowe - i żołądki trochę cierpiały... Dzięki
 
MamaEmilki jeżeli jedziesz na tanie wczasy to turnus jest własnie od 28 czerwca i trwa ok 2 tyg a drugi taki turnus jest przełom sierpnia i wrzesnia.
Jezeli chodzi o warunki to sa różne pokoje.. jedne z tv inne bez... my mielismy bez ale nie przeszkadzało nam to bo po całym dniu na plaży wieczór padaliśmy jak kawki (jeden nasz znajomy koniecznie chciał tv wiec poszedł do pani recepcjonistki z bombonierą i go przeniosła :))
Organizowane sa róźne wieczorki taneczne, ogniska, wycieczki np do lwowa czy do budapesztu,
Łazienki sa bardzo ładne...po remoncie. Jest prysznic wc i umywalka. Pokoje są z balkonamibez lodówki(ale ta jest zbedna bo najecie sie podczas posiłków) ale nie ma czajników bezprzewodowych a przy dzieciach przydaje sie wiec mozesz zabrać ze sobą choć co prawda na każdym piętrze jest czajnik na korytarzu.
No a jedzenie bardzo dobre...jak domowe. Na śniadanie zawsze jest to coś na ciepło np. płatki z gorącym mlekiem, jajecznica itp a do tego bułeczki chlebek wedlina, serek lub twarozek no i pomidorek ogórek.Obiady też sa pyszne a do tego cos na słodko lub jakis owoc.Na kolacje dostaje sie cos ciepłego np bigos, zeberka duszone, pierogi, kiełbaske na goraco itp a do tego standardowo to co do sniadania. Menu jest ustalone dzien wcześniej i niestety nie masz możliwości wyboru tego na co masz ochote. Aaaa czasem menu dla dzieci jest inne niz dla dorosłych bo wiadomo ze dzieci nie wszystko lubią...
Jest basen siłownia hala sportowa itp
A najwiekszym atutem jest cisza i na plażach nie ma osób spoza ośrodka A HA NIE MA TAM KOMARÓW!!
Naprawde polecam Zakochałam sie w tym miejscu!!!!
Jezeli masz jeszcze jakies pytania to pisz
 
Agnieszko my jedziemy 12-26 czerwca. Dzięki za info - przynajmniej wiem że muszę czajnik i paszport wziąć... czy ten ośrodek jest po remonie czy lata 60-e jeszcze pamięta - bo Pani w rezerwacjach zapewniała że warunki są super...
 
Dziękuję za wiadomości, mój M widocznie wprowadził mnie w błąd:( w następnym roku już wiem gdzie na wakacje pojedziemy:) a jest jakaś strona o tych ośrodkach. Przepraszam za moje słowa
 
hmm. łazienki napewno po remoncie, okna plastikowe, w pokojach na podłodze jest parkiet i wykładzina dywanowa. W pokojach jest też ława i 2 fotele.. a ha wchodzac do pokoju najpierw macie mały korytarzyk z szafą zabudowaną a z niego wejscie do łazienki i do pokoju. Co do wystroju pokoi to lata chyba 80 ale w b dobrym stanie. Posciel i ręczniki tam sie dostaje ale to chyba standard. Panie sprzataja w pokojach co drugi dzień.

Natasza spróbuj jeszcze w tym roku bo rok temu dzwoniłam w kwietniu i udało sie nam jeszcze załapac bo zwolniły sie miejsca. W tym roku na poczatku lutego mieliśmy problem z miejscem ale terza moze jest cos wolnego. Jezeli byłoby miejsce w dwójce to weźcie bo my i tak spalismy z karolina wiec jedno łóźko stało wolne. W tym roku bierzemy dwójke
 
a ha a jezeli chodzi o strone to wpisz w google wzw jawor i znajdzie
moze potem znajde zdjecia z wczasów to wstawie... mam tylko mała częśc bo reszta jest w lapku męża w Komorowie
 
reklama
Agnieszko - dzięki

Natasza - na pewno zwolniło się miejsce dla 3 rodzin w wzw Kościelisko w Zakopanem jakoś w czerwcu. Jak to mówią - raz nie zawsze - pojedziechać można - tym bardziej że za 2 tyg dla 4-5 osobowej rodziny to koszt ...500zł za wszystko plus opłata klimatyczna 50-60zł za turnus
 
Do góry