reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

reklama
taaaa, czyli przygotować sie na styczeń czy już wcześniej sie może zaczyna?:tak::-D
ja mam wrażenie że bunt trwa od czasu kiedy on mówić zaczął, czyli jak miał ok. 1,5 roku:-p:dry::-D

a pomyślcie jak takie sreberko piersią nakarmić??
nie wyobrażam sobie, choć można spróbować i zamiast dzidzi chłopa dostawić do cycka:sorry2::-p:-):-D
nie denerwuj mnie:-D
luzik kochana, wszystko przed Tobą:-p:-D:-D:-D
i tak do końca życia... :-D ale jest super nie? :laugh2:
po prostu rewelacja:cool2:
usłyszeć od syna nie lubię Cię-bezcenne:-p:-D
 
Wiem że temat był już poruszany w kilku wątkach, ale zaczne go tutaj zeby było wszystko na miejscu.
Tak więc mam spory problem z ciemieniuchą, oliwka nie pomaga a wrecz pogarsza sprawe:-(. Ciemieniucha jes bardzo sucha i zdaje sie ze swędzi małego bo zaczął sie drapac, dzis ma cała główke w małych rankach:-(. Poradzcie co u Was pomogło bo zwariuje, streasznie mi go zal.

Te suche plamy tez coraz wieksze:-(. U nas tylko na buzi i jedna malutka na reczce. Nie mam pojecia od czego to moze byc. Wyszły juz przed wprowadzeniem innych produktów niz mleko. Może coś co ja jem, ale nie mam pojecia co to moze byc tym bardziej ze diety nie zmieniałam. Musze iść do lekarza, ale czekam na szczepienie , bo u mnasnie ma podziału na dzieci chore i zdrowe a nie chce zeby cos złapał. Stosowałyście może emolium na to?
 
Kosinka nam pomogła olejuszka. To chyba z firmy Skarb matki. 3 aplikacje i po ciemieniuszce nie było sladu.: )

A co do suchych plam, to nam najbardziej balneum krem pomógł. Lekarka dawała też robione masci, ale balneum tak samo pomaga. U nas na tle alergicznym, po tym jak zjadłam banany, a innym razem po tuńczyku.
 
Ostatnia edycja:
Kosinka, my też walczymy z ciemieniuchą:-( Oliwka nie pomaga, kupiłam Olejuszkę Skarbu Matki i też jakoś znaczącej poprawy nie widzę:crazy::eek:
 
U nas też olejuszka dała radę, a na suche plamy oillan mydełko natłuszczające oraz balsam specjalny, ale tydzień się zeszło zanim zniknęły ( no i czekoladę trzeba było odstawić)
 
Znalazlam bardzo dobre opinie o kremie AA na ciemieniche, jedna z mam napisala tez ze swietnie sprawdzil sie na suche plamy na buzi. Polecialam do apteki, pani powiedziala zeopini nie slyszala jeszcze a le sklad jest bardzo fajny. Smarowalismy kilka h przed kapiela i raz po, nie weim czy to mozliwe ale wydaje mi sie ze jest o niebo lepiej. Zobaczymy jeszcze rano.
Wika przy takich wloskach wspolczuje Ci tej pielegnacji. Wojtek stracil juz wiekszosc wloskow z czubka glowy przez to cholerstwo.
 
reklama
Ja jeszcze dodam, że wyczesywałam to przed kąpielą i po kąpieli szczoteczką do zębów, bo zwykła szczotka do włosów nie dawała rady i też długo walczyłam, ale udało się. I też używałam Olejuszkę Skarbu Matki.
 
Do góry