reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

reklama
ann na ubranko - tylko daleko od buźki kropelke olejku olbas, a na noc na boczek łóżeczka bądź na pieluszkę . U nas pomogz te inhalacje y soli, rozpuszczalo ladnie katarek
 
u nas pomogly jeszcze spacery, wprowadzanie do zaparowanej łazienki i długie leżenie na brzuszku, nasivin. sól też jest dobra - nie było kataru, ale za to pojawił się kaszel, bo sol spływala jej do gardła. No i staram się jej nie przegrzewać i często wietrzyć mieszkanie (katar może też wystąpić od zbyt suchego powietrza)
- ostatni raz chorowała we wrześniu (odpukać).
 
ann woda morska, sciągac jak najczesciej ( ja zaopatrzyłam sie podzas kataru w katarek bo mi płuca wysiadały) i masc majerankowa pod nosek. nam pomogło tez podawanie cebion c dwa razy po 8 kropli do herbatki czy soczku- pediatra kazała je podawac cały okres zimowy
 
reklama
Kosinka, walczysz jeszcze z ciemieniuchą?? mnie lekarka poleciła teraz kupić olejek rycynowy, posmarować, potrzymać z 2-3h w czapeczce i wyczesać. I powiem CI , ze działa najlepiej z tych wszystkich specyfików które do tej pory stosowałąm
 
Do góry