reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

reklama
Oczywiście, ze Sudocrem stosuje się jak już dojdzie to tego nieszczęsnego odparzenia, bo to sie zdarza u maluchów niestety. Na codzień oczywiście coś bardziej nawilżającego niż leczniczego, także nic nowego nie powiedziała ta położna.

A widzisz. Ja tego nie wiedziałam - dlatego wrzuciłam bo być może ktoś też żył w niewiedzy.
 
Agga też nie wiedziałam ;) moja kumpela używa sudocrem codziennie , więc myślałam że tak się go używa , a jak widać wcale że nie-ee :D
 
Agga też nie wiedziałam ;) moja kumpela używa sudocrem codziennie , więc myślałam że tak się go używa , a jak widać wcale że nie-ee :D

Pewnie co położna to inna teoria i świat się nie zawali jak się bedzie leciało na Sudocremie ale wrzucam to co udało mi się wyciągnąć ze szkoły rodzenia.
 
też mam kumpele, co używała tylko sudocremu przy każdej zmianie pieluszki. Nigdy nie narzekała na zbytnio wysuszoną skórę Malca:eek:
 
reklama
agga dzięki za wiadomości :) To cenne rady :)
Wiadomo każdy po sobie zobaczy co i jak :)

również chce smarować linomagiem i mam też bepanthen. A tylko w razie ostateczności Sudocrem. Zobaczymy w praktyce. Na pewno też chce wietrzyć pupcie, ale nie wiem czy po każdej zmianie pieluszki będę smarowała, pewnie tak. Ale życie pokaże;)
 
Do góry