reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

reklama
Witam :-) nie bójcie sie szczepien, maluszki sa bardzo dzielne zobaczycie :-) my 5 wrzesnia mamy kolejne szczepienie;-)

mam sprawe - czy ktoras z mam jest z niemiec??
potrzebuje sab simplex na kolki czy ktoś ma możliwosc zakupu w czechach badz w niemczech i przeslania mi - koszty pokrywam oczywiscie
 
My na pierwsze ze skojarzonych idziemy dopiero w poniedzialek:/ no nie dalo sie szybciej - na gruzlice miala szczepienie bardzo pozno, bo trzeba bylo osiagnac wage 2kg, a to zajelo 2 tygodnie, kolejne szczepienie mozna bylo zapodac najwczesniej 6tyg po gruzlicy, czyli na rotawirusy dostala, a po rotawirusach tez 2tyg czekania... No i najpierw gorączka, później antybiotyk... i kolejne 2 tyg oczekiwania po antybiotyku... No ale teraz już się bankowo uda :) a w czwartek jedziemy na morfologie... Mam nadzieje, ze zniesie to ukłucie tak samo dobrze jak ostatnio.... (nerw bo jej łapkę trzymaliśmy, a na wkłucie nawet nie zareagowała:p)
 
reklama
A ja już nie wiem czy mi się taki zmarzluch trafił czy go za słabo ubieram :-/. Nawet jak jestesmy w domu to on w koło ma rączki zimne jak lód i jak z tym nic nie zrobie to zaraz broda się trzęsie. W domu jak w domu temp. normalna nie za zimno ani nie za gorąco. Mały przeważnie ma kaftanik na to spiochy albo półspiochy skarpetki i kocyk, a dziś mu jeszcze sweterk ciepły założyłam :dry: A u was jak to jest?
 
Do góry