reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

reklama
agucha a co ile karmisz dziewczynki? ile razy jedzą? bo tak pięknie przybierają że ahhh :):):)

karmie minimum co 3 h a Julka czasem nawet 6 h wytrzymuje juz bez jedzenia



agucha ja chetna
a jakie masz?
mam te od naszego sprzedawcy teraz nie pamietam ale mam jedna calas paczke 50szt plus połowa drugiej, napisz prv do mnie czy aktualne i adres do wysyłki :)
 
Wojtek też ma takie krostki, zazwyczaj same znikają po 1-2 dniach, dostał też trądziku na czole, ale na to super sprawdza sie krem z mustelli do buzi. Położna oglądała wszystkie te zmieny i stwierdziła, ze to wszystko normalne, że dzieciaczek spędził 9 misięcy w innych warunkach i jego skóra musi sie przyzwyczać do nowego środowiska, a to może troche potrwać.
 
moja mała jak robi kupę to prze jak ja, jak ją rodziłam :-D


dziwczyny, mam pytanie, czy to mozliwe, zeby juz 4 tygodniowe dziecko usmiechalo sie swiadomie?
wczesniej iga jak sie usmiechała to moze tak 2 razy na dzien, a teraz jak z do niej gadam jak lezy to patrzy mi w oczy i potrafi sie w ciagu 2 minut z 10 razu usmiechnac... jak to jest?
 
Nadalko nie wiem) Moja się uśmiecha tylko po jedzeniu haha :) Ale jak się z nią bawię podczas czuwania to tak widze u niej radość w oczkach i tak buzie robi w literke "o" oooo i się tak zaciesza:) Albo śmieje się przez sen więc myślę, że nadal bezwarunkowo. Pewnie od 3 mca już świadomie
 
Jak gazy albo kupka idą to Lidzia robi dzióbek, a potem wykrzywia buźkę - i od razu wiem, że coś się święci.

Ale wydaje mi się, że też zrobiła się dużo bardziej "kumata", i nawet gada ze mną:-D albo "e, e!", albo "ełle!" :-)

Ps. Dzisiaj uśmiechała się przed kąpielą na przewijaku - wyglądało jakby śmiała się z mojej fryzury:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pamiętam moja Alisia uśmiechnęła sie do mnie 1szy raz świadomie w 6tyg. Póki co widać, że Waszym dzieciaczkom tak niewiele do szczęścia potrzeba i to jest piękne! Kupka, gazy, jedzonko... Moja Kalinka uśmiecha się tylko przez sen, ale najlepsze jest to że czasami też śmieje się głośno!!!! ( ale tylko przez sen)
 
Do góry