reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostalam mama wczesniaka 26 tydz.

reklama
No oprucz tych przykrych wiadomości to bylo bez zmian,spała..przeciągała się
1 raz dzisiaj głaskałam ją,dotykałam,byłam taka szczęśliwa...Teraz będę to robiła codziennie...Trzymaj się moje maleństwo.Kocham cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Najbardziej na świecie...
 
witam mamozosi1-ja jestem mama wczes.z 23tyg. szymonka-dzis bylem u niego i dowiedzialam sie ze prawdopodobnie ma wodoglowie(mial 1 wylew 1 stopnia przy porodzie)maja mu zalozyc dren do kregoslupa ale nie moga bo jest opuchniety i czekaja do jutra-bo na obchodzie lekarz zadecyduje co dalej(glowa nie urosla ogromnie ale jest wieksza od normy-tak mowia lekarze)boje sie bardzo ,bo nie wiem nic na ten temat-moze ty cos wiesz:frown:pozdrawiam:-)
 
Drogi ancymonku-powiem tak: ja o wcześniakach nie wiedziałam NIC.1 co zrobiłam to internet i czyałam, chciałam jak najwięcej się dowiedzieć i powiem Ci że nawet książke sobie kupiłam o wcześniakach ale duzo wlasnie sie dowiedziałam tutaj na tym forum. Są tu mamy które juz to przeszły i przechodza to co Moja córeczka Zosia,dlatego na pewno ktoś Ci tutaj pomoże. Przykro mi ze ja nie mogłam nic pomóc:-( Ale wpisz sobie na googlach wodogłowie u wczesniaków i coś się na pewno dowiesz. Pozdrawiam Cie i całą Twoją rodzinkę:-)
Nie załamuję się proszę...:no:;-)
 
Ancymonek wiele takich wcześniaczków ma wodogłowie.Dzisiaejsza medycyna jest tak rozwinięta,że zastawki pomagają takim dzieciaczkom normalnie funkcjonowac.To wcale nie wyrok.Mam nadzieję,że i u was wszystko będzie dobrze,Na temat wodoglowia poczytaj na forum tu piszą mamy ktorych maluszki borykają się z tym właśnie problemem.Jest jeszcze forum Wcześniaki to typowe forum tylko dla rodziców wcześniaków.Tam masz bardzo przejrzyście opisane wszystkie problemy naszych maluszków zarówno z punktu medycznego jak i punktu widzenia rodzicow.
 
ta kobieta wie co mówi,mam na myśli Mama Julci.Pozdrawiam ciepło:-)

Dzięki za miłe slowa.Ja przerobiłam chyba wszystko na temat wczześniaków i mam kontakt z wieloma rodzicami takich dzieci.Rozmawiamy na wszystkie możliwe tematy dot. naszych maluszków,Mamy grupe wsparcia rodziców wcześniaków i wiem,że dzieciaczki wychodzą z różnych sytuacji,Czasami nam wydaje się,że coś jest niemożliwe a nasze szkrabki potrafią to przezwyciężyc.Moja Julcia może byc twego namacalnym dowodem.Dlatego życze wam dużo siły bo wiem jak bardzo jest i będzie wam potrzebna ale wiedzcie jedno warto poświęcic się dla takich kochanych istotek
 
reklama
Do góry