reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostalam mama wczesniaka 26 tydz.

reklama
Moje maleństwo na razie bez zmian,czyli dobrze...Miała transfuzje krwi, zaczyna wkońcu jeść,przybrała na wadze.Mam nadzieję że nie będzie znów takich skoków z wagą.A tak to TEKNIE bardzo bardzo...Teraz w niedzielę będzie 3 tyg.jak trafiła do szpitala...buuuu...A jak Wasze dzieciaczki,Napiszcie cuś...Całuję ciepełko...
 
Mamo Zosi jeszcz edługa droga przed wami.Dobrze,żeZosia przybiera na wadze bo to ważne.Trzymam kciuki za niunie.
 
Powiedzcie mi jak to jest z wagą naszych pociech. Moja Zosia raz przybrala na wadze duzo,potem zjechala,,dużo.teraz znów łądnie idzie do góry. Czy dzieci kilka razy tak skaczą z wagą czy to tak raz jest. Pani doktor powiedziała mi że córeczka wkońcu zaczęła jeść,to może jak już je to nie będzie skakała z tą wagą,i będzie ciągle szłą do góry? hmmm
Całuję mocno....:-)
 
Mamo Zosi ja powiem ci ze swojego doświadczenia,że u mojej córci było różnie.Do czasu kiedy nie zaczeła sama jeśc tzn.Dopóki nie przestano dawac jej mleczka przez sąde z wagą było różnie.Raz nabierała ciałka raz je traciła.Gdy zaczeła jeśc przez butelke waga zaczeła się normowac.Jak wróciła do domu bardzo szybko zaczeła nadrabiac.Był miesiąc kiedy przybywała nawet ponad kilogram na wadze .Potem kiedy zaczeła chodzic waga staneła.Teraz niewiele przybywa bo i jak skoro nie usiedzi chwili spokojnie na miejscu.Mając 3 i pól roczku waży 12700.
 
Mamo Zosi...ja podpiszę się pod słowami Mamy Julci.....zapisywałam sobie jak moja Gosia przybierała na wadze i róznie to bywało....naprawde bardzo wolno nabierała ciałka...było to ok 20-40 dkg dziennie...przy karmieniu sondą....gdy dostawała "butelkę" przybierała po 60dkg......
Dziś ma 5 i pół roku i wazy 13kg......
Pozdrawiam i życzę wiele zdrówka....no i sił!
 
no ale żeby dostawać jeść butelką to musi sama jeść a Zosia 7stycznia będzie miała dopiero miesiąc i jest za mała żeby sama jescze jadła,czyli mam sie uzbroić w cierpliwość i się n ie martwić gdy maleństwo b edzie nadal skakała z Wagą?:-( mam nadzieję że to nie nastąpi.buuuuu...
Pozdrawiam
 
Mamo Zosi....tak właśnie mi się wydaje...pozostaje cierpliwie czekać...mojej Gosi tez "skakała"waga....więc to chyba nic niepokojącego...o ile dobrze pamiętam to moja córka zaczęła dostawać "butelke"...jak miała dwa miesiące...(wazyła wtedy ok 1600g.)
 
no tez słyszałam ze jak dzidzi ma2 miesiące to dają butelke....powiedzcie mi 1 rzecz co mam jesc i pic bym miala więcej mleka.bo mi się wydaje ze mam go coraz mniej,,:-(,albo za rzadko go sciągam:crazy:
 
reklama
Mamo Zosi....heh...przykro mi ale ja nie pomogę...ja niestety nie utrzymałam pokarmu bo Gosia nie trawiła mojego pokarmu i przeszła odrazu na mieszankę....więc musiałam zasuszyć piersi....ale któraś z Mam napewno pomoze...bo ja niestety nie mam doświadczenia...jesli chodzi o pokarm...
 
Do góry