reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostalam mama wczesniaka 26 tydz.

A Moja Zosia oddycha juz sama,bez niczego,niema nawet wspomagacza. Jak przyszłam do niej do szpitala,jak ja zobaczyłam to aż się popłakałam...ślicności moje kochane. Jestem z niej dumna. Wczoraj wazyła już 1434...świetnie-oby tak dalej:-)
 
reklama
bedzie dobrze,moj synek po urodzeniu byl w szpitalu 3 miesiace niebylo szansy by przezyl a on teraz ma 2 latka i sie trzyma.Fakt ze jest po przejsciach ale bardzo go kochamy pa pa
 
witam , wiem jak to jest ja URODZIŁAM SYNKA w 26 tygodniu i 2 dniu moj dawidek pierwsze 2 dni oddychał sam a pózniej juz musieli mu podłączyć sepap . teraz ma 10 mies i czuje sie dobrz z twoim maleństwem też bedzie dobrze zobaczysz :-) czymam kciuki za twoje maleństwo pozdrawiam
 
Hej dziewczyny proszę o pomoc porady,jestem w 21 tyg ciązy,moja wizyta Usg nie zakonczyła sie dobrze,mianowicie lekarz stwierdził nieimmunologiczny obrzęk płodu.Dostalam skierowanie do szpitala na patologie wczesnej ciazy,po czym nastepnego dnia udalam sie do szptala.Okazało sie ze musze miec zrobiona amniopunkcje czyli badania prenatalne,zgdzilam sie na nie gdy usłyszałam ze z dzieckiem jest zle i szanse na przezycie dają od 5-10%,przeraziłam sie.Po badaniach powiedziano mi ze musze czekać 3 tyg. na wyniki.Wczoraj i dzis od samego rana poruszyłam niebo i ziemie aby zdobyc wiecej informacji,jakos przyspieszyć,ale niestety sie nie.Na amniopunkcji stwierdzono wstepnie równiez chore serduszko u dziecka ,powiekszenie lewej komory serduszka.Jestem załamana,byc moze któras z was przechodzila przez cos takiego zna finał lub rokowania?Dodam jeszcze ze w jamie brzusznej i opłucnej i osierdziu uwidoczniono przesięg.Niesymetrycznosc komór i pogrubienie sciany komorowej lewej.Poszerzenie lewego przedsionka.BDP-50mm(21,3Hbd).Czy ktoras z Was słyszała o czymś takim,zna finał?Bede wdzieczna.
To nie jest ten temat rozmowy
 
reklama
Do góry