reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostalam mama wczesniaka 26 tydz.

Mamo Zosi życzę dużo siły dla Was i dla maluszka. Powolutku będzie coraz lepiej.
 
reklama
Dziękuję za dobre słowa.Wczoraj nasza córeczka,zaczeła się wiercic,,przeciągać..Jak to zobaczylismy byłam najszczęśliwszą osobą na świecie.:tak:..Czuła chyba że jesteśmy koło niej i patrzymy na nią i zaczęła swój występ.Dziś znów jedziemy do niej...:blink:
 
Dziś byliśmy u Zosi-stan zdrowia bez zmian, to i dobrze. Przespała dzisiaj nasze odwiedziny-to teraz ważne by dużo spała..Do jutra.Pa:-)
 
Witam.Jestem tu 1 raz.Niewiem od czego zacząc niewiem czy wogóle ktoś to przeczyta.
W niedziele w 26tyg.ciąży urodziłam Zosię waży 740gr i ma 30cm wzr. Zabrali mi ją na Ojom w Sosnowcu ,dziś 1 raz ją widziałam odkąd wyszłam ze szpitala.Gdy zobaczyłam Moją kruszybkę płakałam jak bóbr.Lekarze ciąglę powtarzają że jest ciężko...że jest bez zmian,stan się nie pogorszył ani nie polepszył.Nie daję rady:-(-Kocham Moją Zosie i nie wyobrażam sobie życia bez niej .To jesty Nasze 1 dziecko.Jest taka maleńka,słaba,podłączona pod tyle tych kabelków że koszmar. Niewiem co mam robić,niewiem czy sobie poradzę,czytam na forum o dzieciach które są lub były w tej samej sytuacjii co Moja Zosia, że wyszły z tego albo jeszcze leżą w inkubatorku,że jest dobrze-itp...ale po prostu to do mnie nie dociera.Bedę jezdziła z mężem do niej dzień w dzień,chcę żeby wiedziała że tam jestesmy że się modlimy i czekamy..:-(

Witaj.Przykro mi bardzo,że musisz wraz ze swoją córcią przez to przechodzic.Doskonale cię rozumiem i wiem przez co teraz przechodzisz oraz to jak ci teraz bardzo ciężko.Ja na szczęście mam to za sobą,ale niestety takich rzeczy nie da się zapomniec i mimo,że moja córeczka ma już blisko 3 i pół roczku wszystko dokładnie pamiętam.Podobnie jak twoja Zosia urodziła się na przełomie 25/26 tyg z wagą 750g.Przeszła bardzo wiele ale wyszła z tego i wygrała ze swoim wcześniactwem choc długa droga była przed nami.Teraz jest zdrową,mądrą dziewczynką.Takie skrajne wcześniactwo wcale nie musi oznaczac wyroku.Te maluszki mają w sobie ogromną wolę życia i walczą ze wszystkimi przeciwnościami.Mam nadzieję,że i twoja Zosia dołączy do grona wcześniaków którym się udało czego wam z całego serca życzę.Jak masz pytania pytaj śmialo.
 
Mamo Zosi.Każdy widok naszej dzidzi bardzo cieszy.Dobrze,że jesteście przy małej bo to bardzo ważne teraz.Takie maleństwo potrzebuje obecności mamy.
 
Witam. U mojej Zosi wykryli dziś jakąś bakterie, infekcje.:-( Jutro będą wiedzieli dokładnie co to jest i jak to leczyć. LUDZIE NIE WYTRZYMAM! Proszę powiedzcie co mam robić? BOJĘ SIĘ! :no2: Ponoć tą bakterie miała już jak był we mnie, że to jak się urodził to już ją miała.To moje gg 7154506..jak cos to piszcie na gg:-(
 
Mamo Zosi, u mojego synka wykryto bakterię ureaplasma - to ta bakteria wywołała przedwczesny poród. Bakterię zwalczono antybiotykiem.
Dużo sił dla Twojej pociechy.
 
Ostatnia edycja:
Kochane mamy mam pytanie czy znacie się troszkę na bakteriach..tzn u mnie wykryto jak byłam w ciąży 3 bakterie =
Pałeczki gram(-) laktoza(+) i 2 rodzaje ziarniaków gram (+)) czy wiecie może co to jest? Chcę sie dowiedzieć,pilne bardzo. Jeśli nie wiecie to się przejadę do labolatorium
Dzięki
 
reklama
U naszej Zosi wykryli gronkowca, będą leczyli to antybiotykami ale martwi mnie znów inna sprawa. TYdzien temu robili jej USG główki i ponoć miala jakies krwawienie,jakiś wylew:-( Jutro będą znów robili jej USG główki ,czy wiecie coś więcej na ten temat? Niewiem normalnie z kim o tym porozmawiać..Help:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry