reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostałam mamusią kiedy miałam lat...

reklama
Moje pierwsze dziecko urodzilam majac zaledwie 22 lata;-), drugie w wieku lat 29:-) i co mnie ciekawi, ze w jednym jak i w drugim przypadku mowiono mi, ze jestem za mloda, bo zamiast pierwszego dziecka powinnam sie wyszalec a zamiast drugiego powinnam korzystac z zycia i robic kariere zyciowa jakby posiadanie dzieci bylo czyms innym, mam dwojke wspanialych dzieci i niczego nie zaluje, pozdrawiam wszystkie mamy.
 
reklama
Moje pierwsze dziecko urodzilam majac zaledwie 22 lata;-), drugie w wieku lat 29:-) i co mnie ciekawi, ze w jednym jak i w drugim przypadku mowiono mi, ze jestem za mloda, bo zamiast pierwszego dziecka powinnam sie wyszalec a zamiast drugiego powinnam korzystac z zycia i robic kariere zyciowa jakby posiadanie dzieci bylo czyms innym, mam dwojke wspanialych dzieci i niczego nie zaluje, pozdrawiam wszystkie mamy.

Masz rację, tak trzymać. Wychodzi na to, że dzieci powinno mieć się w wieku 40 lat? Ehh... i tak niektóre małżeństwa w tak późnym wieku chcą mieć dzieci, ale mają problem z zajściem w ciążę, a wiadomo że oprócz różnych czynników głównym jest to że czym dalej tym płodność słabsza.
 
Do góry