reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostałam mamusią kiedy miałam lat...

Dziewczyny, ja mam 25 lat, w listopadzie zostanę mamą, mój mąż ma 28 lat i szczerze mówiąc żałuję że nie udało nam się wcześniej, teraz mogłoby być drugie:):):) Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi z powodu ciąży, ale ja chciałam tego już dużo wcześniej. Kiedy mialam 19 lat zamieszkałam wraz z moim obecnym mężem,a wtedy jeszcze chłopakiem, oboje zaczęliśmy pracować i ja czułam się już wtedy gotowa do roli mamy, ale mój Adam nie chciał jeszcze dziecka, coś w nim pękło dopiero rok temu, we wrześniu wzięliśmy ślub i rozpoczęliśmy starania. Pochodzę z rodziny gdzie dzieci pojawiały się wcześnie, moja babcia miała 17lat gdy urodziła mojego ojca, zaś moja mama miała lat 20 gdy ja pojawiłam się na świecie. Ja też tak chciałam:) ale się nie udało. Powiem Wam tylko tyle ze im mniejsza roznica wieku miedzy rodzicami a dzieckiem tym lepszy kontakt w przyszlosci, moja mama jest dla mnie przyjaciółką, czasem chodzimy razem na imprezy:) Nie można przejmować się gdy ktoś zle Was ocenia, przez ludzi takich jak "pani w poczekalni" przemawia zwyczajnie zazdrość, mozna tylko wspolczuć. Głęboko wierze ze swietnie poradzicie sobie w roli mamy, jestem całym sercem z Wami:)
 
reklama
Ja urodziłam mając 20 lat (skończyłam je w kwietniu a w lipcu poród) i uważam, że to za wcześnie!
Ale to moje zdanie;)
Nie mam wśród rodziców w przedszkolu rówieśniczki i łapie kontakt z 30-paro letnimi...ale i tak dobrze jest!
 
to teraz ja, więc urodziłam mając 19 lat i 2-mce, urodziłam w lipcu a w maju pisałam maturę. W sszpitalu traktowali mnie bardzo dobrze, rodziłam z moim partnerem, nikt nie zwracał uwagi na mój wiek. Teraz mam lat 20 i 2m-ce i spodziewam się drugiego zupelnie nie planowanego dzidziusia i martwię się jak sobię poradzę z dwójką. Drugi raz wpadlismy przy zabezpieczeniu, Kacperek jest moim oczkiem w głowie ale drugiego dziecka bardzo się boję.
 
Hej mamuśki ma zostałam mamą jak miałam 17 lat i 9 miesięcy. Jestem szczęśliwa i nie żałuję żadnej tamtejszej decyzji:)
 
reklama
Ja została szczęśliwą mamusią w wieku 16 lat i 7 miesięcy:)
Teraz mam ponad 19 lat i jestem szczesliwą Mamusią 2 i pół letniego chłopca:)
Nigsy niebyłam wytykana, zawsze normalnie traktowana:)
Synek jest dla nas całym swiatem:)
Jest Naszym oczkiem w głowie:)
 
Do góry