reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostalam sama

Balonsbalons wsparcie rodziny najważniejsze :) . Fajnie, że siostra będzie z Tobą przy porodzie, zawsze to inaczej niż samemu. Ja jestem jedynaczką więc nie mam na kogo liczyć i rodzić będę sama. Oczywiście ja jakieś tam wsparcie rodziny mam. Rodzice i babcia pomagają mi finansowo. Bo ja mam taką sytuację, że cztery lata studiów przede mną i po studiach jeszcze też trochę nauki. A studia, pracę i dziecko nie wyobrażam sobie pogodzić. Martwię się jak sobie dam radę na studiach z dzieckiem. Boję się, że przez swoją naukę zaniedbam dziecko.
Na pewno poczatek bedzie ciezki, ale Mysle ze jak sobie wszystko poogarniasz to spokojnie dasz sobie rade. Tym bardziej, ze masz kolo siebie kilka osob na ktorych choc troche mozesz liczyc. To bardzo wazne w naszych sytuacjach. Domyslam sie ze jestes mloda, jeszcze cale zycie przed toba I na pewno super sobie je ulozysz. Dziecko odchowasz I bedziesz kozystac z zycia jak sie da, hehehehe. Trzymaj sie cieplutko
 
reklama
Ja mam termin na 14 lutego :) Ogólnie czuję się dobrze. Ostatnio mi bóle głowy dokuczają ale to chyba przez niskie ciśnienie. Cały czas tylko mam wyrzuty, że narażam dzidzię na stres. Ale same dobrze wiecie, że czasem są takie sytuacje, że nie da się opanować nerwów.
Maksimas wiem, że masz rację i dziękuję za miłe słowa. Najbardziej boję się tych dni kiedy dzidziuś już podrośnie i zacznie pytać o tatę. Z resztą spraw wiem, że sobie poradzę. Rodzina zawsze mi pomoże. Jedyne co mi przeszkadza to właśnie to jak mi ciągle wypominają, że moje dziecko nie będzie mieć ojca. Mam nadzieję, że jak dzidzia się pojawi na świecie to może to się zmieni. :)
 
Witam mam 20 lat i jestem w 7 miesiacu ciazy z facetem starszym ode mnie o 12 lat ktory ma juz jedno dziecko z inna kobieta . od dluzszego czasu ponizal mnie przy wszystkich jak i sam na sam. wymyslal nie stworzone historie z zazdrosci. nie widzialam szczegolnego jego zainteresowania dzieckiem kiedy dowiedzial sie o ciazy choc bylo planowane. Interesuje go tylko jego syn z poprzedniego zwiazku. Dojezdzal mnie psychicznie dlugi czas a ostatnio czytalam jakie mile rzeczy pisze swojej bylej jakiejs sprzed kilku lat... 3 dni temu znow kazal mi sie wyprowadzic. jestesmy za granicą. poszlam mieszkac do mamy. Nie chce tu byc bo są dla mnie uciazliwi nie mam nawet swojego tak zwanego miejsca w domu zeby poplakac.. Nie wiem co robic. on totalnie mnie juz olal a ja nie wiem jak sobie z tym poradzic.. potrzebuję wsparcia
jesli jesteś jeszcze samotna odezwij sie do mnie

Pozdrawiam
 
Witam serdecznie ja też mam problem właśnie się dowiedziałam że jestem w ciąży i nie wiem jak powiedzieć o tym facetowi który też jest starszy o de mnie i boję się że mnie zostawi i wyjedzie do Italii proszę o wsparcie bo nie wiem co mam robić
 
Do góry