reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostanę mamą po raz drugi, trzeci, czwarty... :)

Asko bardzo Ci współczuje,bidulem Kamilek:*:*
ttrzymajcie sie !!!

ta jestem do niedzieli ale postaram sie pojechac do tesciow moze czwartek piatek..od razu sie odezwe:):)
 
reklama
Asko zdrówka dla synusia.

Pisałyście o tym jak to będzie z dwójką...ja sama myślę,że u mnie będzie mega ciężko...Nicole będzie starsza o 3,5 roku...na początku mówiła,że będzie podawała pieluszki i jeździła wózkiem z dzidziusiem....potem,że nie chce "dzieciucha" i teksty:"
N:-nie lubię dzieciuchów
Ja:-ale dlaczego?
N: bo są głupie i ryczą!

I w kółko tak...

Co do spania to Krzysiu z NAmi będzie spał w pokoju. A Nicole od ponad pół roku ma swój pokój...
 
Dziewczyny to i ja sie dołaczam jesli pozwolicie
u nas 3 dziecko
wszystkie z bardzo mała róznica wieku juz teraz jest sajgonik mały
ale jakos rade damy
nie ukrywam ze 2 i 3 dziecko to niespodzianki no ale jakie kochane :)
 
witamy witamy:), własnie widze po suwaczkach że to jeszcze "drobiazgi", ale skoro teraz dajesz radę to myśle że trzecia dzidzia nei zrobi jakiejś kolosalnej rewolucji:). Hihi i z tego co widziałam na forum głownym to akurat rocznikowo tez wypada ci co roczek. Bo wiadomo czasem mała roznica ale .. rocznik przeleci. Mi z usg ciagle wychodzilo 29-31 grudzien a teraz.. 1 styczen2012 ciekawa jestemjaka date sobie dzidzia wybierze, czy rocznikowo bedzie 1 czy 2 latka:).
 
asko_ a jak było z pierwszym dzidziusiem?
u mnie Milenka 13 dni po terminie
akcja skurczowa zero rozwarcia i własnie poród indukowany!! uparta sztuka

Martynka miała termin na 14 lutego :) ale lekarz 9 dni przed terminem zdecydował sie na CC i teraztez ma tak byc
 
asco to Ty masz całkiem spore prawdopodobieństwo, że między Kamilkiem a druga dzidzią jednak będą rocznikowo 2 latka :) szczerze to ja bym też tak wolała, ale termin na 15 grudzień i mimo tego że Błażej urodził się 11 dni po terminie i z drugim dzieckiem może być podobnie, to i tak nie ma opcji, że dociągnę do nowego roku..hehe

asia_79..rzeczywiście ta Twoja córcia uparta sztuka..13 dni po terminie, to juz sporo;-)
a swoją drogą to fajnie dwie takie małe dziewczynki w domku, a teraz jeszcze czekacie na trzecią, albo trzeciego ;)
 
asko_ a jak było z pierwszym dzidziusiem?
u mnie Milenka 13 dni po terminie
akcja skurczowa zero rozwarcia i własnie poród indukowany!! uparta sztuka

Martynka miała termin na 14 lutego :) ale lekarz 9 dni przed terminem zdecydował sie na CC i teraztez ma tak byc


ja termin miałam na 19 maja, ale juz 16 kwietnia lekarka mi powiedziala ze mam szyjke krotka i cienka jak papier, robilam wszystko zeby dociagnac byle do 1 maja, bo strasznie chcialam dzieciatko majowe, no i jak juz byl maj to juz mi blo wszystko jedno, ale moj syn sobie wybrał fajną date 05.05:) czyli dokladnie 14 dni przed terminem wyznaczonym z usg.
wiec podejrzewam ze teraz moze byc podobnie.. chociaz kto wie.


klariss sama nie wiem z jednej strony patrzac na szkole to lepiej rok po roku, a z drugiej niby lepiej jak jest dziecko z poczatku niz z konca, zeby to byla polowa grudnia to mi to rybka, ale jesli mialabym zaczac rodzic 31 to chyba jednak wolałabym zeby dzidzia poczekala juz chwilke i doczekala do 1 stycznia. zobaczymy, hehe taka jest prawda ze wiekszosc grudniowek moze byc pewna tego miesiaca, ja to nie cholery nawet roku nie:). hihih
 
ja mam termin według usg na 28 grudnia,teoretycznie gdybym przenosiła o 4 dni to też by był styczniowy bobas,ale nawet lekarz był sceptycznie nastawiony do tego,każdą koleją ciąże to się zazwyczaj nosi krócej :sorry:
Nie powiem,ze względu na szkołę wolałabym przenosić no ale to już tutaj nie mam nic do gadania. :no::-D
Antka przenosiłam 9 dni,za to Matt urodził się na 9 dni przed terminem.Co najlepsze oboje są z środy i urodzeni jeden o 7:07 a drugi o 7:17 :-D I 28 grudnia to też środa :szok::-D:-D gdyby tak jeszcze się trzecie urodziło o 7:27 to uwierzyłabym,że urodzeni są pod szczęśliwą gwiazdą :laugh2::laugh2:
 
reklama
ja tez termin mam na 31 grudzien:p:p:)
ale moze na styczen by sie udalo sama nie wiem :):)ale co ma byc to bedzie:)

a Patryczek byl na 10 lutego a wyszedl 9:):)dzien wsczesniej:)
 
Do góry