reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostanę mamą w 2024 na Śląsku 🥰

reklama
Ja za to nie mam zadnych mdlosci tylko apetyt na wszystko. Muszę nad tym panować bo obiecalam sobie ze nie przytyje tyle ile w dwóch pierwszych ciążach a przybyło mi wtedy kolo 20kg. A jak u Was?
 
Cześć dziewczyny 😊 Miło mi Was poznać 😊 Witam się z Wami z Czechowic-Dziedzic. Aktualnie 7t3d. Kropek ma 1.18cm i pracuje serduszko ❤️
To moja 4 ciąża, wszystkie pozostałe niestety stracone na wczesnym etapie.
Żołądek daje mi okrutnie popalić, żadne jedzenie nie podchodzi. Do tego zawroty głowy i ogólne osłabienie. Dobrze chociaż, że dziś trochę chłodniej, to można odetchnąć 😅
 
Ja za to nie mam zadnych mdlosci tylko apetyt na wszystko. Muszę nad tym panować bo obiecalam sobie ze nie przytyje tyle ile w dwóch pierwszych ciążach a przybyło mi wtedy kolo 20kg. A jak u Was?
Ja w pierwszej przybralam jakoś 6-8 kilo bo większość ciąży na diecie 🙄🥴
 
Ja za to nie mam zadnych mdlosci tylko apetyt na wszystko. Muszę nad tym panować bo obiecalam sobie ze nie przytyje tyle ile w dwóch pierwszych ciążach a przybyło mi wtedy kolo 20kg. A jak u Was?
Mam nudności, choć bez wymiotów i to na pewno nie poranne, bo pojawiają się w randomowych momentach dnia ;) na początku bardzo dużo spałam, ale już minęło ;) no i bolą mnie piersi, ale to raczej już tak zostanie.

Waga póki co leci w dół, 2.5 kg, ale mega się pilnuje z tym co jem i pewnie to są efekty odstawienia słodyczy. Ale jak w piątek na USG będzie dobrze to kupię sobie wypaśne czekoladowe ciastko z kremem 😉
 
Cześć dziewczyny 😊 Miło mi Was poznać 😊 Witam się z Wami z Czechowic-Dziedzic. Aktualnie 7t3d. Kropek ma 1.18cm i pracuje serduszko ❤️
To moja 4 ciąża, wszystkie pozostałe niestety stracone na wczesnym etapie.
Żołądek daje mi okrutnie popalić, żadne jedzenie nie podchodzi. Do tego zawroty głowy i ogólne osłabienie. Dobrze chociaż, że dziś trochę chłodniej, to można odetchnąć 😅
Moja druga ciąża, pierwsza stracona w 9 tygodniu. Mam nadzieję że teraz będzie wszystko dobrze, na razie wyglądało dobrze (w porównaniu z pierwszą, gdzie już było w 6 tygodniu widać że nie jest OK, ale uparłam się na podtrzymywanie za wszelką cenę).
 
Moja druga ciąża, pierwsza stracona w 9 tygodniu. Mam nadzieję że teraz będzie wszystko dobrze, na razie wyglądało dobrze (w porównaniu z pierwszą, gdzie już było w 6 tygodniu widać że nie jest OK, ale uparłam się na podtrzymywanie za wszelką cenę).
Ja jak porównywałam bety tej i pierwszej ciąży to w pierwszej w 49dc miałam betę na poziomie 8000, a w tej w 44dc była ponad 16tys. A długość cyklu taka sama. W każdym razie pierwsza zakończyła się zabiegiem w 8tc, bo od 6tc nic się nie rozwijało.
 
reklama
Ja jak porównywałam bety tej i pierwszej ciąży to w pierwszej w 49dc miałam betę na poziomie 8000, a w tej w 44dc była ponad 16tys. A długość cyklu taka sama. W każdym razie pierwsza zakończyła się zabiegiem w 8tc, bo od 6tc nic się nie rozwijało.
Ja robiłam tylko betę w 29 i 31 dniu cyklu, drugiej było ponad 800. Potem już nie robiłam ;)
 
Do góry