reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo偶esz Iwonie nadal by膰 mam膮? Zr贸b, co mo偶esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia艂a膰. Zobacz
reklama

Zostan臋 mam膮 w 2024 na 艢l膮sku 馃グ

reklama
Narazie sama poznaje to tak na prawd臋, ale jak narazie dla mnie dramat, Irlandia nie uznaje ci膮偶y przed 12 tygodniem. Tak samo ci膮偶y nie prowadzi Ci ginekolog po艂o偶nik tylko lekarz rodzinny 馃 dobrze, ze jeszcze mam w okolicy polskich lekarzy 馃槀

Zobaczymy jakie kwiatki jeszcze wyjd膮 w trakcie
Czyli podobnie jak w Anglii 馃ゴ

Zwariuje do tej wizyty jutro. Ju偶 nawet nie wiem czy niedobrze mi z nerw贸w czy z ci膮偶y... Dobrze 偶e mam j膮 rano, a nie p贸藕nym popo艂udniem.

Pocieszam si臋 tylko tym, 偶e wyniki dobre, nawet bakterie z moczu si臋 uda艂o wyt臋pi膰...
Eh, oby zobaczy膰 to serduszko jutro. Jak b臋dzie wszystko dobrze, pakujemy manatki i jedziemy gdzie艣 na weekend odpocz膮膰.

Zwariuje do tej wizyty jutro. Ju偶 nawet nie wiem czy niedobrze mi z nerw贸w czy z ci膮偶y... Dobrze 偶e mam j膮 rano, a nie p贸藕nym popo艂udniem.

Pocieszam si臋 tylko tym, 偶e wyniki dobre, nawet bakterie z moczu si臋 uda艂o wyt臋pi膰...
Eh, oby zobaczy膰 to serduszko jutro. Jak b臋dzie wszystko dobrze, pakujemy manatki i jedziemy gdzie艣 na weekend odpocz膮膰.
Napewno b臋dzie dobrze 鉂わ笍 trzymam mocno kciuki 馃榿

reklama
Do g贸ry