reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostanę mamą w 2024 na Śląsku 🥰

reklama
Narazie sama poznaje to tak na prawdę, ale jak narazie dla mnie dramat, Irlandia nie uznaje ciąży przed 12 tygodniem. Tak samo ciąży nie prowadzi Ci ginekolog położnik tylko lekarz rodzinny 🫣 dobrze, ze jeszcze mam w okolicy polskich lekarzy 😂

Zobaczymy jakie kwiatki jeszcze wyjdą w trakcie
Czyli podobnie jak w Anglii 🥴
 
Zwariuje do tej wizyty jutro. Już nawet nie wiem czy niedobrze mi z nerwów czy z ciąży... Dobrze że mam ją rano, a nie późnym popołudniem.

Pocieszam się tylko tym, że wyniki dobre, nawet bakterie z moczu się udało wytępić...
Eh, oby zobaczyć to serduszko jutro. Jak będzie wszystko dobrze, pakujemy manatki i jedziemy gdzieś na weekend odpocząć.
 
Zwariuje do tej wizyty jutro. Już nawet nie wiem czy niedobrze mi z nerwów czy z ciąży... Dobrze że mam ją rano, a nie późnym popołudniem.

Pocieszam się tylko tym, że wyniki dobre, nawet bakterie z moczu się udało wytępić...
Eh, oby zobaczyć to serduszko jutro. Jak będzie wszystko dobrze, pakujemy manatki i jedziemy gdzieś na weekend odpocząć.
Napewno będzie dobrze ❤️ trzymam mocno kciuki 😁
 
reklama
Do góry