reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostawianie dzieci spiacych samych w domu

Argumenty że kiedyś tak się robiło do mnie nie przemawiają, tym bardziej jak słyszę o kolejnym przypadku gdy smyk pozostawiony sam sobie wypadł przez okno itp. Oczywiście że kiedyś dzieci chowało się inaczej - w tym także zostawiano je w domu bez opieki (np. przywiązane za nogę do kaloryfera!!!), a także biło i poniżało! to przecież nie znaczy że mamy powielać te schematy.
Chodziło mi że kiedyś to nie robiło na nikim wrażenia... teraz na szczęście ludzie zaczęli myśleć :)
 
reklama
no niestety nie wszyscy jak to się często okazuje, a ten chłopiec który wypadł przez okno gdy mama była na zakupach? to było chyba w tamtym roku ... :-( staram się nie oglądać programów gdzie poskazują krzywdę dzieci bo mi się serce kraja, a już pomijam fakt że wykorzystują te dzieci normalnie dla własnych korzyści finansowych (mam na myśli media) ...
 
coś słyszałam o tym chłopcu... ja przestałam oglądać i czytać takich rzeczy po tragedii Madzi. Bo tak jak mówisz serce się kroi...:-(
 
Do góry