reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrobic test czy nie....

I jak ? Zrobiłaś test ?
Zrobilam z porannego moczu. druga kreska niemal od razu sie pojawila, bladq bo blada ale jest
IMG_20190426_063646.jpeg
 
reklama
Hej, jestem tu pierwszy raz. Mam pytanie odnośnie moich objawów. Zacznę od tego że nigdy nie miałam żadnych objawów na miesiączke. Teraz jestem przed miesiączka i od 5 dni boli mnie podbrzusze i prawy jajnika. Do tego mam bóle głowy całymi dniami, podwyższona temperaturę, biały śluz, wzdety brzuch i zaparcia. Nie bolą mnie piersi ale mam wrażenie że sutki zrobiły się ciemniejsze. Jak myślicie czy w moim przypadku mogą to być objawy ciazy? Miesiączke mam za dwa dni dostać i trochę się stresuje bo boję się że będzie jedna kreska
 
Hej, jestem tu pierwszy raz. Mam pytanie odnośnie moich objawów. Zacznę od tego że nigdy nie miałam żadnych objawów na miesiączke. Teraz jestem przed miesiączka i od 5 dni boli mnie podbrzusze i prawy jajnika. Do tego mam bóle głowy całymi dniami, podwyższona temperaturę, biały śluz, wzdety brzuch i zaparcia. Nie bolą mnie piersi ale mam wrażenie że sutki zrobiły się ciemniejsze. Jak myślicie czy w moim przypadku mogą to być objawy ciazy? Miesiączke mam za dwa dni dostać i trochę się stresuje bo boję się że będzie jedna kreska

Mogą to być objawy ciąży, ale nie muszą.
Wątpliwości rozwieje tylko test, lub beta.
 
Twoje objawy pasują zarówno do ciąży jak i PMS. Powinnaś zrobić test ciążowy o czułości 10 mlU/ml z porannego moczu lub jeśli masz taką możliwość zrobić betę z krwi. Czulsza jest ta druga metoda. Jak jesteś 2 dni przed @ to test ciążowy już też powinien coś pokazać. Tak czy inaczej testuj i daj znać jaki wynik 🙂
 
Hej ,dziewczyny zrobiłam test który wyszedł negatywnie, ale po kilku godzinach zobaczyłam blada kreske. Wiem że test jest wiarygodny tylko po 5 minutach ale trochę testów zrobiłam w swoich życiu i nigdy takiego nie miałam. Dostałam plemienia w czwartek wieczorem, a w piątek dostałam niby normlanie miesiączki ale trwała tylko cały piątek i pół soboty A dziś tylko jest brązowe plamienie
 
reklama
🤔 Uważa się że testy odczytane po więcej niż 5 minutach są niewiarygodne. Ja również nigdy nie miałam przypadku żeby po kilku godzinach test stał się pozytywny. Jak dla mnie powinnaś iść na badanie beta z krwi. Będziesz wiedziała "na czym stoisz". Jak będzie podwyższona to idź do ginekologa. Możesz też powtórzyć jutro test ciążowy z porannego moczu i zobaczyć czy wynik będzie pozytywny. Daj znać. 🤗
 
Do góry