reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny

Dołączył(a)
5 Sierpień 2017
Postów
2
Części mam pytanie czy jak test wyszedł pozytywny czy jestem w ciąży czy też może się pomylić ?? To było by pierwsze moje dziecko i nie wiem czy mam się cieszyć.
 
reklama
Beta HCG to jeden z hormonów, który charakterystyczny jest dla okresu ciąży. Określone normy hormonu beta HCG mogą wskazywać na to, że doszło do zapłodnienia

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No chyba jak dwie kreski to jestes?
Jakbys nie byla to by byla jedna:D
Beta to hormon ktory wytwarza zarodek jesli doszlo do zapłodnienia utrzymuje ciążę i dzieki niemu testy sa pozytywne ;)
Beta wychodzi szybciej niz test wiec jesli test zrobilas to beta na pewno wyjdzie i wtedy masz 100 procent pewności ze jestes w ciąży jak wyjdzie powyzej 5;)
Idz do laboratorium Pani pobierze krew i poczekaj na wynik:p powiedz ze chcesz zrobic poziom beta hcg
 
Ostatnia edycja:
Do góry