reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

reklama
Dziewczyny kochane, wasze wypowiedzi swiadcza dokladnie o tym o czym pisze autorka wspomnianej przez mnie ksiazki. Ale to po prostu trzeba przeczytac.
A to ze wy same chcecie sie podobac "sobie" to wlasnie jest kwestia wychowania od malenkosci w przekonaniu ze kobieta ma sie podobac i ze takie a nie inne srodki prowadza do tego. Zreszta to jest fakt, bo w koncu rozne kultury maja rozne wzory urody, nawet w roznych czasach rozne typy sie podobaly.
Ciekawe tylko, ze wiekszosc facetow wcale sie swoim wygladem nie przejmuje, chodza otyli, czesto w wymietych ubraniach, nawet sie nie myja (wielu facetow zmienia skarpetki czy majtki raz na tydzien!!!).

Oczywiscie nie jestem za tym zeby chodzic w tlustych wlosach, w brudnych ubraniach i z zapuszczonymi paznokciami.
Ale sek w tym, zeby zaakceptowac siebie takim jakim sie jest i nie korygowac tego sztucznie (no, oczywiscie paznokcie obcinamy:-D), oczywiscie tez nie chodzi o to zeby objadac sie slodyczami i nabawic sie otylosci, tlumaczac sobie, ze "taka juz jestem" albo "taka mam przemiane materii";-) Jesc powinno sie zdrowo, dostarczac wszystkich potrzebnych skladnikow, ale wtedy jesc tyle na ile mamy apetyt (czyli np. ilosc ciastek ograniczyc, ale juz warzyw, miesa i owocow jesc tyle na ile ma sie ochote).

No i wszyscy powinni (w granicach rozsadku) dbac o siebie, nie tylko kobiety, ale rowniez, a moze przede wszystkim mezczyzni!

Nie potraktujcie tego jako calkowitego streszczenia ksiazki, ona jest bardzo obszerna, do tego napisana w formie rozprawy naukowej, nie da sie jej wiec tak krotko strescic.:tak:
 
czy ktoras z was pamieta jakie to byly cwiczenia na brzuszek co codziennie sie zwiekszalo ich ilosc jak dobrze pamietam to lolcia wklejala nawet zdjecia brzuszka przed i po.:confused:
 
to moze to była milla nie pamietam kurcze przepraszam za pomyłeczke ale jesli ktoras z was pamieta jak te cwiczenia sie nazywaly bede wdzieczna
 
weszłam w zaciasne do tej pory spodnie dodało mi to skrzydeł och oby tak dalej bo jeszcze troche nadmiaru mnie mi zostało :tak:
 
ja tez sie mieszcze w ciuchy sprzed ciazy :tak:
tylko mam problem z niektorymi za sprawa brzucha :angry::-p
kasiula cwiczylas ta 6 widera???
gdzie mozna zobaczyc te cwiczenia?
 
reklama
nie ćwicze ale jestem na diecie south beach mam zamiar ćwiczyc ale jakoś nie mogę sie zebrac:tak:
6weidera.jpg
 
Do góry