reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

Ja tez kupiłam quinny, tyle że w Holandii i jeszcze do mnie nie dotarł :) więc czekam z niepewnością bo widziałam go tylko na zdjęciach..mam nadzieję, że mi się spodoba- zresztą i tak już nie będzie możliwości zamiany :laugh:
 
reklama
raczej na pewno Ci się spodoba - te wózki są bardzo solidnie wykonane
w moim odkryłam kilka fajnych drobiazgów, których wcześniej nie zauważyłam, że aż mi się potem śniło, że jeden kolega chciał nam ten wózek zabrać :D
myślę też, że gondolkę będzie bardzo łatwo potem sprzedać - bo na allegro wszystko schodzi i to po niemałych cenach!
 
no to super Azik!! Oby tak dalej - niech waga leci na łeb na szyję aż do momentu, kidy będziesz się z nią dobrze czuła!!
 
Ja sie pocieszam że jak urodze to też szybko zrzuce to co zwisa :). Co prawda waże mniej niż przed ciążą o około 8 kg, troche spadniejak urodze ale jeszcze daleka droga przede mną achhhhhhh. :mad:
 
Ja tez mam -10 na wadze, a do zrzucenia jeszcze 6kg, ale chcialabym troche wiecej o ile sie da
 
reklama
no bo po porodzie to taka dobra motywacja rzeby zrzucic wiecej prawda
tak z 4 kilo przy okazji ;)
 
Do góry