reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

K

kasiula matula

Gość
No laseczki ja mam po porodzie 19 kilo na plusie
ciekawe jak bedzie z powrotem do dawnej wagi

mamuśki ktore juz doczekały sie swoich malenstw dzielcie sie jakimiś lekkimi ćwiczonkami na nasze brzuszki i strata kilogramów
 
reklama
Pytia- i całe szczęście. ;)

Kasiula- nie zaczynaj za szybko zbyt ciężkich ćwiczeń.
Jeszcze jesteś w połogu...
 
mokkate pisze:
Pytia- i całe szczęście. ;)

Kasiula- nie zaczynaj za szybko zbyt ciężkich ćwiczeń.
Jeszcze jesteś w połogu...

nie zamierzam
jkeszcze sie4 nie ruszam tak jak bym chciala i duzo miejsc mojego ciala boli wiec z ćwiczeniami poczekam ;)
 
Ja w ciazy przytylam 25kg, teraz czuje ze waga leci na leb na szyje. Wg domowej stracilam 12kg w niecaly tydzien. Apetytu nie mam wcale.
 
katiNJ pisze:
Ja w ciazy przytylam 25kg, teraz czuje ze waga leci na leb na szyje. Wg domowej stracilam 12kg w niecaly tydzien. Apetytu nie mam wcale.
Ja tak samo calkowicie stracilam apetyt i sie przemuszam do jedzenia.Najchetniej zylabym tylko na herbatkach.A wage w szpitalu mialam taka samo,czyli 12 kg do przodu.Ale waga sie normalizuje chyba z czasem-musimy poprostu wysiusiac ten nadmiar wody z organizmu.Ja pare dni po porodzie mialam tak spuchniete kostki i stopy ze sie wystraszylam,ale lekarka mi powiedziala ze to normalnie i musi przejsc w dwoch tygodni.
 
no ja tez slyszalam ze po pierwszych dwoch tygoniach to zacznie sie normowac
macica wraca do wsych rozmiarów itp

dziewczyny a jak czesto sie wazyc
codziennie to bez sensu ale raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie
zeby widziec jakies efekty ::)
 
aby widzieć efekty to może najlepiej raz w miesiącu ;D
Ja daję sobie rok na powrót do formy - nie chcę się wpędzać w wyścig i nagonkę na to jak to trzeba szybko wrócić do wagi sprzed ciąży; myslę, że to może być stresujące... Jak zrzucę szybko będzie fajnie, a jak wolniej też dobrze...Nie po to tyłam 9 miesięcy aby się tego pozbyć w tydzień ;D
 
po roku??? Ja mam nadzieję wejść w biodróweczki jeszcze w kwietniu, a dość obcisłe są. To taka moja dzidziusiowa zachcianka :) Masz rację iwosz! Muszę zmienić swoje myślenie, buuuu
 
reklama
dziewczyny a jak zmieniac suwaczek w razie spadku wagi
od nowa wchodzic na stronke i podawac wagi ???
to ta waga na suwaczku sie nie przemieszcza???
 
Do góry