reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

reklama
A ja wczoraj 4 kawały szarlotki zjadłam :no:

kurczę, skoro banany i jabłka mam wywalic z diety to jakie owoce mogę jeść? cytrusy odpadają dla małego alergika :( ???

Przydałoby się jakieś kary wprowadzić za sięganie po słodycze przez klubowiczki :-D np. zakaz pisania wiadomości przez 1, 2 dni ;-)
 
Waga to swoje, a co zrobić z fałdą skóry na brzuchu? same ćwiczenia chyba nie pomogą?


Też mnie ta fałda przeraża :no: . Ja codziennie ją masuję przy myciu (tym masażerem z żelem Nivea) i potem wcieram rózne specyfiki wyszczuplające no i jeszcze ćwiczę brzuszki ale to jednak chyba za mało. W chwilach zwątpieniua myślę o operscji plastycznej - niech mi wytną tę fałdę i już.
A wcale nie pociesza mnie to, że moja siostra mimo, że jest szczupła (nie to co ja) też ma fałdkę po dwóch ciążach :no:.
 
Ja tam ciast domowych sobie nie żałuje byle by nie były z jakimis kremami, poza tym bez wafelków kakaowo-smietankowych ani rusz.:-D ;-) Za to od czekolady raczej staram sie trzymać z daleka, bo wiem, że może uczulać i tylko z tego względu nie jem.;-)
 
wczoraj oczywiscie nie moglam sie oprzec i zjadlam lody smietankowe z toffu:-( ograniczam jedzenie do zupek,owocow itp ale nie potrafie sie oprzec slodkiemu malemu cos:no: cwicze i tylko dlatego waga stoi w miejscu,bo juz po tej ilosci zjedzonych slodyczy pewnie by sie powiekszyla zamiast zmiejszyc!!!przerazajace!
 
na fałde to nieststy może nie być leku :( to może być po prostu rozciągnięta skóra, która nigdy nie wróci do normy ( zwłaszcza,jak sie dużo przytyło jak ja.. ) .. co do owoców.. naprawdę z tym jest cięzko.. jabłka można ale naprawde w umiarkowanej ilości i najlepiej przetarte a nie całe..
 
Mam pytanie do dziewczyn po CC. Czy macie jakieś zestawy ćwiczeń które można stosować po cesarce? ewentualnie mozecie polecić jakieś ćwiczenia na DVD? nie wiem co mogę ćwiczyć i w jakich ilościach. Myślę oczywiście wyłącznie o ćwiczeniach stosowanych w domku:dry:
 
Mnie fałdka tez została,ale po cwiczeniach naprezajacych miesnie brzucha chyb troche sie zmniejszyła.Niewiem ile waze.Dzis ide z mała na szczepienie to wskocze na wage.
 
od poniedziałku chodzę na gimnastykę, cwiczenia są 2 razy w tyg (poniedziałek i środę) a do tego sama zamierzam ćwiczyć w piątek. Super są te cwiczenia, bardzo wyraźnie czuje wysiłek w udach i brzuszku. Mam nadzieję że ta fałdka zacznie powoli znika choć wieć że nigdy nie bedzie u mnie płaskiego brzuszka :(
 
reklama
Megi,jestem do bani....
nadal wpierdzielam słodycze(ciasto,czasem jakis batonik i biszkopty)
niby dzis poćwiczyłam i bylam 2 razy na spacerze,ale słodkie mnei zamęczyło:wściekła/y:
 
Do góry