reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

no od listopada ja wdrażam program ćwiczeń bo dietę i tak stosuje - zero pieczonego, smażonego - tylko z grilla i gotowane ..
w dodatku teraz ograniczam białko (podejrznie skazy białkowej).. ale słodycze to można.. bez przesady : D
na razie jeszcze nie mogę ale od 1szego zaczynam ostro ćwiczyć - najpierw delikatnie się na jakiś poporodowy fitness zapiszę albo na basen ( jeszcze się nie zdecydowałam na co) a potemostrzej coby do sylwestra schudnąć ( zwłaszcza, że to nasza rocznica ślubu).. będziemy laski dziewczyny
 
reklama
Mnie zostało po tej ciąży 5 kg i jeszcze z poprzedniej 7 czyli mam do zrzucenia calutkie 12 kg. Już od poniedzialku zaczełam działam w celu zgubienia tego nadmiaru. Ćwiczę z kasetą oraz liczę kcal a ponieważ karmię piersią to jem 2500 czyli tyle ile powinnam jeść bez karmienia. Na karmienie idzie zaś 500 wiec te 500 organizm musi wziąsć z tego zapasiku mojego, mam nadzieję ze choc połowę tego zrzucę w tym roku.
 
cholera a za mną chodzą kluski leniwe... tak a propos diety :) Kurcze dziewczyny jak tak czytam to Wy twarde jesteście, oj musze się wziąć za siebie!
 
a jak to jest z tym basenem? bo ja się chciałam zapisac jak najszybciej, a ciotka onkolog-ginekolog bardzo mi odradzała ten rodzaj sportu ze względu na karmienie piersią. (zresztą chyba niezbyt higieniczne by było jakby pokarm kapał do wody :confused:) ?
 
a ja właśnie będę chodzić na basen - nie wiem czemu to ma być niehigieniczne - przecież przed karmieniem wezmę prysznic nie?? pozatym Franka też zamierzam zapisać - ale to jak skończy 3 miesiące..
i od listopada już mam wykupiony karnecik na basenik :D
 
agamamaani my również z Olą wybieramy sie na basen po skończonych 3 miesiącach więc to będzie najlepiej po świętach i sylwestrze czyli już w nowym roku i ja też wykupuje sobie karnet na te zajęcia aerobiku w wodzie ale to wszystko od stycznia, a do tej pory bede musiała się mobilizować na ćwiczonka brzuszków :tak: .


Powoli zaczynam eliminować słodkości z mojego menu :-D
 
no Franek zacznie 3 miesiace z początkiem listopada.. więc od 1szego listopada ja idę na basen a od 1szego grudnia już Franek.. a mąż z Anią i tak chodzą dośc regularnie więc całą rodziną będziemy chodzić.. baseny są suepr..
THEA - na baseny należy uważać zwłaszcza na te chlorowane.. ale ja chodzę na basen, na który mogą chodzić nawet niemowlaki z ozonowaną wodą, w dodatku są tam zajęcia w wodzie dla matek ciężarnych i tych po porodzie ( min 2 pełne miesiące poporodzie należy być) więc nic złego nie powinno być.. rozumiem, żę w połogu to się na basen nie chodzi - mozę o to chodziło twojej cioci.. bo przecież po kąpieli i tak się prysznic bierze wiec jaki wpływ na karmienie piersią to może mieć??
 
reklama
Ja też mam jeszcze 7 kg do pozbycia sie,ale z intensywnymi ćwiczeniami muszę jeszcze poczekać, bo ciągle krwawie i nie czuję się na 100% dobrze. Teraz jedyne ćwiczenia to codzienne długie spacerki i pchanie wózka pod górki ;-)

Mam pytanie do AGI, czy ty z Ania chodziłaś na basen jak była malutka, czy teraz z Frankeim będziesz robić to pierwszy raz? są jakieś specjalne pampersy na basen??
 
Do góry