reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

reklama
no ja na warszawiankę chodzę.. ale sa też takie zajęcia na potockiej i podobno na Kasprzaka .. - to jezeli chodzi o Warszawę.
 
agamamaani..NIE STRASZ MNIE :szok: :szok: :szok: ...ja się załamię............


mija niestety mi lekarz powiedział, że po takiej cesarce jak ja miałam to ćwiczenia wchodzą w grę dopiwero po około pół roku....więc do tego czasu może już być za póxno...jesoooooo.zaraz wpadnę w histerię...
 
DZIEKI AGA, poszukam tych pieluszek, bardzo bym chciała chodzić z małym na basen, no ale to jeszcze trochę, obawiam się tylko, żeby mi się np nie rozchorował z zimna albo żeby go nie przewiało!!! no ale ty chyba tego uniknełaś??!!!
 
Aga - mi niestety taka fałda skóry po pierwszej ciąży zosała - nie do zlikwidowania - tylko operacyjnie się moge jej pozbyć :(
MIŚKA - na basen możesz iśc w 3cim miesiącu zycia dziecka ALE tylko po zgodzie od pediatry - inaczej nie powinni Was wpuścić.. ( TEORETYCZNIE bo nas wpuszczali).. my dzięki basenowi uniknęliśmy przeziębień - anki trzymają się tylko infekcje wirusowe ale to juz nawet basen nie pomoże na takie choróbska bo to przez prawdopodobną astmę ma.. a pieluszki to w każdym markecie kupisz albo w szatni na basenach ( na potockiej i na Warszawiance na pewno - nie wiem jak na kasprzaka )
 
Ja w ramach odchudzania opychałam się wczoraj ciastem. Poprostu załamka. No ale do poniedziałku jeszcze sobie daruję a potem to kategoryczne NIE dla słodyczy pod groźbą kar cielesnych i innych :no: .

Ale rozmawiałam z koleżankami i one tez teraz mają fazę zajadania - więc zwalam mój apetyt na pore roku.
 
U mnie podobnie,zażeram się słodkościami a kilogramy spadają:-D
Pozostał mi kilogram z pierwszej ciąży:-)
 
reklama
Ja już 3kg mniej niż przed ciążą ale to 63kg a chciałabym dojść gdzieś do 54-56kg. Jednak przy mojej diecie to cud, że nie tyję - pochłaniam codziennie ogromny kawał ciasta i nie mogę się opanować ...

Na skórę na brzuchu polecam żel poporodowy Musteli - super na mnie działa i skóra na brzuchu całkiem niezła po tych 7 tygodniach a przecież brzuch miałam ogromny!
 
Do góry