reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

Własnie ja chciałam zapytać co stosujecie na brzuch jaki krem?? nie wiem jak reszta dziewczyn po cesarce ale mnie ten mój brzuch przeraża:zawstydzona/y: dalej mi wisi że fujjjjj :zawstydzona/y: dziewczyny macie jakies sposoby na to?:-(
 
reklama
Ja nie jestem po cesarce i też z moim brzuchem nie najlepiej, generalnie z talią... no i ten biust! Muszę sobie kupić kurtkę bo w swoich starych rzeczach to się nie dopinam...
 
ja tez opycham sie ciastem i ostanio mam faze na chalke z maslem :-) potrafie zjesc pol dziennie w ramach deseru!!! ale i tak juz mi cale 15 kg spadlo po ciazy. teraz zamierzam zapisac sie na jakis fitness, zeby miesnie troche odbudowac
 
Jak tu zrzucić brzuszek, jak do ćwiczeń nie jestem zbyt chętna, zrobię 30 brzuszków i już mi się nie chce więcej. A tylko chodzę po domu co by tu dobrego przekąsić buuu:wściekła/y:
 
I ja mam ogromny apetyt i pragnienie! Wiekszy niz w czasie ciazy!!! Ale niczego sobie nie odmawiam bo chociaz duzo i czesto jem to pokarm mi nie wycieka z piersi i jest go chyba niewiele. I nie mam problemu z nadwaga! Jak tylko wrocilam ze szpitala po porodzie to wazylam 1 kg mniej niz przed ciaza! Przed ciaza wazylam 65-66 kg a wtedy 64kg, a od kilkunastu dni waze 63 kg! Mam problem jedynie z brzuszkiem a raczej nadmiarem skory na nim ktora jest lekko zwiotczala (na udach podobnie)i kremy nie pomagaja. Jakie cwiczenia powinnam wykonywac?
 
Dziś gin kazał mi wskoczyć na wagę i powiedział, że nie jest ze mną tak źle - ale ja wiem, że to tylko tak na pocieszenie. Powiedział, że teraz najważniejsze aby karmić dziecko a na zrzucenie kilogramów przyjdzie jeszcze czas - dobrze mu mówić bo to nie dotyczy jego. A na brzuch to powiedział mi, żeby stosować najzwyklejszą oliwke dziecięcą i ją wmasowywać w brzuszek.
 
ja też mam okropne brzuszysko, ale chudnę.. naprawdę sama to widzę.. już wróciłam do rozmiarów sprzed ciąży.. i dalej mi waga leci w dół.. jak tak dalej pójdzie to wrócę do rozmiarów sprzed pierwszej ciąży :D hurra!!
 
Cholera, a ja nawet jak mi sie udaje ograniczać z jedzeniem, to i tak nie chudnę... Waga stoi w miejscu czy jem czy nie. Czy to normalne???
Już mnie to wkurza - ciągle mam kilogram do zrzucenia z tej ciąży.
 
reklama
Do góry