reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy - ĆWICZYMY

reklama
ćwiczenia z mężem tez wpisujemy?;-):-D:cool2::-D
ok to mam nadzieję ze bede miała większą motywację:-)
 
Ja się pisze na ćwiczenia bo nawet nie zaczęłam :zawstydzona/y:
To chwalcie się co i ile robiłyście a ja to powtórzę jutro.

Chyba że zaraz poćwiczę ale mieliśmy się nie chwalić :-D
 
Ja sobie biegam 10min. w miejscu na rozgrzewkę potem 20 razy przysiad-wyskok, 20 razy wyrzut nog w tył w podporze i wyskok, 30 przysiadów z piłka lekarską 3kg, 3 serie pompek po 10 powtórzeń, 3serie pełnych brzuszków z piłką lekarską po 30 powtórzeń i to samo potem z tym, że piłkę rzucam do męża a on mi ja odrzuca i na koniec brzuchy skośne i rozciąganie :D
 
Halo, od poniedziałku miałyście zacząć, jak wy nie zaczynacie mi tez się nie chce ćwiczyć!
Do roboty dziewczyny :-D
 
reklama
Ściągnełam sobie dziś płytkę z ćwiczeniami z jakąs Sylwią i zamierzam z nią ćwiczyc;-)
 
Do góry