reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy - ĆWICZYMY

reklama
Podejrzałam ją sobie na Youtube. Wierz mi Monia, że ona takiego ciała nie osiągnęła tymi ćwiczeniami, a jeśli tak to ćwicząć wiele godzin dziennie. Nie dla mnie.
 
to ja juz nie wiem co powinnam robic aby spalic ten głupi tłuszcz:wściekła/y:może spróbuję te Twoje cwiczenia:sorry2:
 
Spróbuj. Są ciężkie, nawet bardzo, ale ich wystarczy nawet 15 minut dziennie, a dają taki sam, a nawet lepszy efekt niż wymachiwanie nóżkami 3 godziny, ponieważ ćwicząc intensywnie spalasz tłuszcz nie tylko podczas ćwiczeń, ale również wiele godzin po.

Poza tym spalanie tłuszczu to nie tylko ćwiczenia, a dieta, a nawet przede wszystkim dieta. Dobra dieta. Z odpowiednimi prooprcjami białka, tłuszczu i węglowodanów. Pamiętaj, że jeśli jesz poniżej zapotrzebowania spalasz mięśnie, a nie tłuszcz.
 
Znów niepotrzebnie przerwę sobie zrobiłam, bo ciężko było wrócić, ale dziś 12 minut z Zuzką (plus rozgrzewka i rozciąganie) i ledwo siedzę i piszę :-p
Monia, hop hop! :confused:
 
reklama
Ja jak Monia. Szlag mnie trafia i jestem na siebie zła.
Majandra jak ty to robisz?

Ale jutro spróbuje, tylko nie wiem co mam ćwiczyć.

Aha mam dodatkową motywację. Ginka mi dziś wpadła w zachwyt że tak wyszczuplałam (6 kg poniżej wagi z początku ciąży). Poza tym pod koniec kwietnia robimy chrzciny i tam muszę jakoś wyglądać. Już nie chodzi o wagę a flak na brzuchu.
 
Do góry