reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy - ĆWICZYMY

reklama
No to ja zaczynam od 6 weidera, dziś dzień 1
To zaczęłaś od mańki strony, bo A6W jest dla osób, które nie mają tłuszczu na brzuchu i chcą mieć sześciopak. Poza tym szóstkę trzeba umieć wykonywać, by nie zrobić sobie krzywdy. Ja się tylko raz za to wzięłam, ale zostałam wyprowadzona ze złej drogi dość szybko.
 
Ja kiedyś wytrzymałam jakieś 2 tyg i podobały mi się efekty. Po to sięgnęłam na szybko. Jak będzie cieplej to zamierzam "biegać" z wózkiem :-D jakoś nic innego nie przychodzi mi do głowy.

CHyba że prywatny trener hmmm
 
Jak widziałaś efekty, to ok.

Ja uparcie tkwię przy Zuzce. Dziś to samo co ostatnio tylko 2 minuty krócej :tak::-)

Monia, musisz choć raz się zmusić, później pójdzie łatwiej :tak:
 
Do góry