reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

reklama
Majandra ma racje..trzeba omijać regały ze słodyczami w sklepie. :-)
Moj sposób to odrzucić:
- słodycze,
-cukier,
-ziemniaki,
-smażone mięso,
-potrawy mączne,
pic duuuzo wody i spacerki, dluuugie spacerki!
A najlepszy sposób to karmienie piersią...szkoda ze to tylko czasowe rozwiązanie! :-)
 
Tygrysku - ja też mam chwile zwątpienia... Np. dzisiaj. Wszystko pięknie, ładnie, zjadłam same dietetyczne rzeczy, zero słodyczy i w ogóle. A przed chwilą mąż wyciąga krokieciki ze świąt... I już dzisiejsza dieta poszła się mnożyć:-D

Doti - mam nadzieję, że się przyda. Ja w chorobie dochodziłam do takiej sytuacji, że cały dzień nie jadłam nic poza kaszką ryżową Kubusia. Tylko od tego nie miałam ataku. Dobrze, że już mam operację za sobą. To był koszmar. Żadne środki przeciwbólowe ani rozkurczowe w zastrzykach, czy kroplówkach już nie działały.Ból porodowy przy tym to pikuś. Serio.
 
Jesli to taki bol jak kolka nerkowa to wiem o co chodzi... koszmar, mialam to w siodmym miesiacu i myslalam ze umre. ale dzieki temu nie balam sie juz potem porodu ;-) ja narazie kolek z woreczka nie mam, a pytalam chirurga o zabieg to moge go miec w ciagu 2-3 dni od wyrazenia checi, karmienie zatrzymane tylko na jeden dzien, wiec spoko
 
Tygrysku - ja też mam chwile zwątpienia... Np. dzisiaj. Wszystko pięknie, ładnie, zjadłam same dietetyczne rzeczy, zero słodyczy i w ogóle. A przed chwilą mąż wyciąga krokieciki ze świąt... I już dzisiejsza dieta poszła się mnożyć:-D

Doti - mam nadzieję, że się przyda. Ja w chorobie dochodziłam do takiej sytuacji, że cały dzień nie jadłam nic poza kaszką ryżową Kubusia. Tylko od tego nie miałam ataku. Dobrze, że już mam operację za sobą. To był koszmar. Żadne środki przeciwbólowe ani rozkurczowe w zastrzykach, czy kroplówkach już nie działały.Ból porodowy przy tym to pikuś. Serio.
czasem sobie myślę, wiem że to głupie, ale w moim przypadku skutecznie przeszłabym na diete jakby jedzenie sprawiało mi ból, tak jak tobie w chorobie, rok temu jak miałam atak zołądka, po antybitykoterapii przed ciążą to przez tydzień jadłam kefiry i wafle ryżowe bo jak tylko spróbowałam zupy czy czegoś innego to zaraz straszne skórcze były i nawed nospa nie pomagała i schudłam wtedy przez tydzień 3 kilo
 
A ja od dzis zaczynam walke z odchuzaniem wzielam sie w koncu w garsc i zamiast sniadanka popijam koktajl odchudzajacy nie jest taki zly nawet mi smakuje zrobiony na mleczku 1,5% no i herbatka odchudzajaca juz sie studzi tak wiec trymajcie kciuki bym wytrwala przynamniej do konca dnia...
 
Oj i ja też biore sie za siebie. Na razie ograniczam porcje, jak na obiad jem mięso to do tego nie nakladam sobie ziemniaków czy ryżu no i najwazniejsze - od kilku dni nie jem słodyczy :-). Mam nadzieje, ze uda mi sie zgubic te okropne kilogramy.
 
reklama
No tak, wy tutaj do przodu z dietami, a ja znowu grzesznica :zawstydzona/y: dzisiaj moja mamcia konczy 50 lat no i wpadlismy na kawę z pączkami i roladą z bitą śmietaną, mama też coś miała, a tata w ramach niespodzianki kupił tort :dry: wszystko pycha :sorry2:
 
Do góry