reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

klavell

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Lipiec 2007
Postów
2 609
Miasto
Niemcy
Dziewczyny zakladam ten watek, gdyz jestem juz po 6 tygodniowym pologu i chcialabym zaczac sie odchudzac. Mam zamiar zrzucic niewiele 5 kg no i pozbyc sie tego flaczka (brzuszka).
Jezeli ktoras z was rowniez ma zamiar przystapi do diety to super zawsze razem razniej...
Znacie moze jakies ciekawe, skuteczne diety, ktore narawde pomoga schudnac, po ktorych efekty beda widoczne...
Co robicie Wy by wrocic do dobrej formy???
Slyszalam o diecie 1000 kalori, czy ktos moze o niej slyszal???
 
reklama
ja slyszalam. Baby od strony mojego taty zawsze cierpialy z powodu zbednych kilogramow. Doslownie pol roku temu wyruszyly gromada do dietetyka, ktory ulozyl im taka wlasnie diete. Bardzo shcudly (niektore az brzydko wygladaja). jednak z tego co mi mowily (juz sie dowiedywalam) to taka dieta nie jest dobra po ciazy, bo potrzebujemy mniej wiecej przez 6 miesiecy wiekszych porcji skladnikow odzywczych aby nasze cialo wrocilo do normy.
 
aha..ale jesli chcesz to dowiem sie dokladniej co i jak :) Z tego co pamietam jeszcze to one (moje ciotki) czasami jadly jak smoki, a ta dieta byla dla nich ok, bo nie jadly wcale mniej tylko inaczej...
 
Dzis postanowilam zrobic sobie jednodniowa diete oczyszczajaca aby oczyscic organizm z toksyn i wszystkich nagromadzonych "smieci", a od jutra zaczne w miare rozsadnie i zdrowo sie odzywiac. Dzis przygotowuje organizm do zmian. Postanowilam ze nie bede stosowala zadnej konkretnej diety, bo zadna mi nie pasuje. Bede poprostu jadla rozsadnie. 5 posilkow dziennie - czesto ale malo, pila duzo wody no i posilki bede przygotowywala dietetyczne, zero slodyczy...i od jutra zaczynam Aerobik "6" Wernera.
A dieta na ktorej dzis jestem wyglada nastepujao:

DIETA POTRÓJNIE OWOCOWA

(nie zawiera białka ani tłuszczu), skuteczna dieta oczyszczająca, w której skład wchodzą wyłącznie woda i:

3 średnie jabłka
4 średnie gruszki
2 duże banany

Łącznie jest to ok. 750 kcal. Owoce, w dowolnych zestawieniach, dzielimy na 3-7 posiłków. Jest to dieta praktycznie beztłuszczowa i bezbiałkowa co bardzo oszczędza przemianę materii i układ trawienny. Przeważnie zaleca się stosowanie jej raz w tygodniu.



Nie wiem jak ja ta diete przezyje jest 10:34, a ja juz zjadlam gruszke i banana. Niewiele mi zostalo do konca dnia. Dobrze, ze mojego mezusia dzis caly dzien nie ma, to nie bedzie mnie kusil jedzonkiem. Znajac zycie robilby to specjalnie, gdyz twierdzi, ze upadlam na glowe, po co mi jakies diety, odchudzanie. Ach...nie rozumie kobiet...
Wczoraj wieczorem pochowalam juz wszystkie slodkosci, ktore mialam na stole laczne z moim ulubionym Ferrero Rocher. Zostal tylko polmisek bananow i butelka wody mineralnej niegazowanej...
Zyczcie mi powodzenia...
 
Ja na odchudzanie musze jeszcze troszke zaczekac bo na razie karmie. Za jakies 2 miesiace chce odstawic malenka od piersi i wtedy chetnie dlacze do Ciebie:-)Tylko ze ty juz pewnie bedziesz miala super figurke.
 
ja tez nie moge na razie nic zaczynac na ostro bo po cc to troszke strach z wiczeniami fizycznymi nie każde pasuja, no a i dieta nie wchodzi w grę bo karmię, wystarczy nie jesc słodyczy ale to trudne, ah
ale pozostaje mizu mizu z mężusiem
 
Ja niestety tez musze zaczekac z dietami i cwiczeniami:-( A moj brzuch tak mnie denerwuje!! Waga stanela w miejscu i do osiagniecia tej z przed ciazy musze zrzucic jeszcze przynajmniej 5 kg, ale poki co mam taki apetyt... A jak Wy karmiace Wrzesnioweczki - tez macie takie apetyty?? Bo ja mam wrazenie ze jadlabym non stop.
 
reklama
ja w ogóle nie mam apetytu, nawet patrzeć na jedzenie mi się nie chce, szok ale nawet na czekoladę nie mam ochoty:szok: jedyne co jem z przyjemnością to lody, resztę wmuszam przez rozsądek.
Nie ma pojęcia ile schudłam po porodzie, na pewno ok 10 kg dziecko 3800 plus łożysko 6 kg:szok: bo je ważyli na porodówce, więc wiem że mam tyle mniej,
flaczek na brzuchu mam nadal chociaż troche już mniejszy niz tydzien temu
stosujecie jakies balsamy??? ja kupiłam palmer's po ciąży i stracie wagi ujędrniający jedyne co narazie zauważyłam to że się skóra trochę wygładziła
 
Do góry