reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zum u 4 latka

xoxo0101

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Maj 2019
Postów
27
Nie jestem pewna czy to zakażenie układu moczowego ponieważ mały sikal bardzo dużo razy dziennie kropelkami, nie skarżył się na ból, nie miał gorączki. Jestem obecnie z nim za granicą w odwiedzinach więc był mały problem z lekarzem, radzimy sobie nasiadowkami z rumianku, dużą ilością wody, herbatki z rumianku, ciepły termofor i codziennie dostaje żurawinę do picia. Po 3 dniach nasiadowek udało się znaleźć lekarza "dla dorosłych", byliśmy 2 dni pod rząd, na drugi dzień już było lepiej więc pani doktor powiedziała że nie ma sensu podawać antybiotyku. No i dzisiaj mały znowu zaczął dużo sikać ale sika sporo, no ale po takich ilościach picia to się nie dziwię :p wydaje mi się że skoro sika w większych ilościach to już jest poprawa, ale może ktoś się wypowie, doda otuchy, może jakieś rady, za każdą odpowiedź jestem wdzięczna
 
reklama
Dokładnie - badaniemoczu zrobić i tam będzie widac co się dzieje.
Gdybym była w Polsce to już dawno miałby zrobione, teraz jesteśmy w Niemczech na "wakacjach" i nie wiem czy przyjmą kartę ekuz w takiej sytuacji, gdzieś czytałam że przyjmują w nagłych wypadkach, mam nadzieję że taką sytuacje też to obejmuje :/ jeśli przez weekend mu nie przejdzie będę działać z tymi badaniami
 
Gdybym była w Polsce to już dawno miałby zrobione, teraz jesteśmy w Niemczech na "wakacjach" i nie wiem czy przyjmą kartę ekuz w takiej sytuacji, gdzieś czytałam że przyjmują w nagłych wypadkach, mam nadzieję że taką sytuacje też to obejmuje :/ jeśli przez weekend mu nie przejdzie będę działać z tymi badaniami
Ale prywatnie niemozna ?
Wtedy z wynikami zadzwoniłbym do swojego pediatry.
 
Ale prywatnie niemozna ?
Wtedy z wynikami zadzwoniłbym do swojego pediatry.
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, mąż nie miał okazji jeszcze być tu u lekarza więc się nie zorientował.. i tak dopiero w poniedziałek będę mogła coś zrobić bo jak na złość wszyscy lekarze do 12 otwarci.. ale dziękuję za podpowiedź, chyba spróbuje tak zrobić
 
Do góry