reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zumba dobra na powrót do formy?

Dziewczyny, jestem 3 m-ce po porodzie, ciągle o 7kg za dużo. Oczywiście odpowiednia dieta (przy karmieniu), ale spadek kg za mały :( Potrzebuję ruchu, jednak nigdy nie nadawałam się do katorgii na siłowni, zawsze wszystko spalało się samo...

Znalazłam już sobie szkołę tańca po sąsiedzku (Ananday, Kraków) - chcę zapisać się na zumbę, wygląda przyjemnie. Co sądzicie o takiej metodzie? Macie jakieś doświadczenia? Z góry dzięki!

reklama

lubiczanka

Fanka BB :)
Miasto
Cashel
Kochana-do pół roku po porodzie nie powinnaś się za bardzo forsować:sorry2:7kg to naprawdę niedużo...Ale jesli czujesz sie na siłach,to zumbe mogę polecić...Oczywiście wszystko zależy od stopnia zaawansowania klasy,do której ewentualnie byś się zapisała,ale jak dla mnie oprócz ruchu i wysiłku fizycznego doskonale wpływa na psychikę młodej Mamusi,bo masz ten czas wyłącznie dla siebie...w dodatku zazwyczaj w doskonałym towarzystwie:)))

Wiesz, ja tęsknię za wiosną. Kocham spacery i już na samą myśl czuję ciepełko w środku - tak bardzo chciałabym spacerować. Zumba? Na pewno pozwoli ci zrzucić zbędne kilogramy. Kiedyś czytałam reportaż o kobiecie, która dzięki Zumbie zgubiła ponad 30 kg!
Jednak ja będę uparta i będę polecała spacery. Szkoda, że teraz tak szybko się ściemnia, przez to nie spacerujemy z synkiem.

Blog dla dzieci i dla rodziców Nauka i zabawa Wychowywanie dziecka

Uwielbiam zumbę. Chodzę już pół roku i kondycja coraz lepsza. Ostatnio wprowadzili u mnie zumbę toning. To jest dopiero wycisk :D

zumba jest rewelacyjna. moja znajoma jest instruktorką zumby i dzięki treningom po porodzie szybko odzyskała figurę no i ma przede wszystkim bardzo sprężyste i gibkie ciało.

reklama

Natasza1985

Zaciekawiona BB
Każda aktywność fizyczna jest lepsza od siedzenia przed telewizorem czy komputerem, nawet zumba a nawet tradycyjny szybki spacer działa korzystnie dla nas w walce z kilogramami i nie tylko bo to też kwestia zdrowia i samopoczucia :) Zmęcz się a będziesz miała więcej siły :)

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
B Dobra położna środowiskowa na rejon Kraków-Czyżyny. NFZ Kraków 0
K Czy to dobra dawka leku ? Potrzebuję porady 7
Vuvus Książka o noworodku. Jakie polecacie?? Potrzebuję porady 5
Izabela Osika Czy jakaś dobra Duszyczka pomoże odczytać wyniki badań? :) Ciąża, poród, połóg 10
C Dobra ksiazka dla nastolatka Mamy nastolatków 23
K Dobra firma? Potrzebuję porady 4
Hircia Sterydy dla dobra dziecka Ciąża, poród, połóg 13
mamaGabisi Dobra podstawówka na Mokotowie Przedszkolaki 0
renata borysek Dobra KSIĄŻKA I FILM Dzieci urodzone w październiku 2010 683
B kolejna ciąża?-dobra decyzja? Ciąża, poród, połóg 16
tygrysek82 Co warto przeczytać i obejrzeć - czyli dobra książka i film:) Dzieci urodzone w grudniu 2008 116
kita333 Dobra książka Przedszkolaki 12
C angielski- dobra szkoła dla dzieci Przedszkolaki 0
sarina Dobra imprezka dla 7latkow Początek szkoły 6
Carioca77 ciocia dobra rada Dzieci urodzone we wrześniu 2007 86
E Jak znalezc dobra nianie (Warszawa)? Warszawa 6
E Dla dobra dzidziusia - z czego zrezygnowałyście Dzieci urodzone w czerwcu 2007 149
adasia dobra położna Dzieci urodzone we wrześniu 2006 11
D teściowa dobra czy zła Zwierzenia 193
F Naturalne planowanie rodziny, obserwacja, karmienie piersią, powrót płodności Staramy się 8
A Zmiana mleka mm na 2 a powrót do 1 ?? Potrzebuję porady 12
aniaslu Nostalgia, powrót do dzieciństwa, a może pozytywna kotwica? Pytanie tygodnia 15
F Powrót płodności Staramy się 8
K Pomocy !!!Powrót ze szpitala i karmienie piersią po przerwie!!!Mama z infekcją gardła i antybiotykiem niemowlę 1 miesiąc i 2 tygodnie Potrzebuję porady 5
K Ciąża a powrót do Polski Potrzebuję porady 7
NeSSi Bromergon a powrót laktacji Potrzebuję porady 9
madeline12 Typ figury i waga a ciąża i powrót do formy. Ciąża, poród, połóg 6
Eryka_Probierz Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim Mamuśkowo 0
M Cesarka a powrót do aktywności fizycznej Młodziutkie mamy 8
Albi84 Powrót do formy z trenerem i dietetykiem Warszawa 2
M powrót do pl z niemczech Potrzebuję porady 1
R powrót do pracy na cały etat po urlopie macierzyńskim Porady prawnika 2
R powrót do pracy po urlopie macierzyńskim na 3/4 etatu a zaległy urlop Porady prawnika 1
G Karmienie piersią a powrót do szkoły? Karmienie piersią 0
B Powrót do pracy po urlopie wychowawczym Porady prawnika 4
coleta powrót do pracy po urlopie macierzyńskim na obniżony etat a likwidacja stanowiska pra Porady prawnika 2
L Powrót z url.wychowawczeg-zmiany Porady prawnika 1
M powrót z urlopu macierzyńskiego i prośba o skrócenie wymiaru pracy Porady prawnika 0
A Po urlopie wychowawczym powrót do pracy na 3/4 Porady prawnika 3
M Powrót do pracy Niemowlaki 3
sonkaa powrót do formy i urody po porodzie Dzieci urodzone w październiku 2012 180
M powrót do pracy po macierzyńskim-zatrudnienie przez posrednika Porady prawnika 1
I powrót na pełen etat z obniżonego przed upływem terminu w aneksie Porady prawnika 2
P Współpraca Mam w opiece nad dziećmi ułatwi powrót do pracy Mamy z różnych miejscowości 0
dorotar110 Powrót do figury sprzed ciąży Dzieci urodzone w grudniu 2011 346
neilaaa powrót to pracy po macierzyńskim Porady prawnika 7
K Powrót do pracy po macierzyńskim a wysokość wynagrodzenia Porady prawnika 3
E Powrót do pracy Porady prawnika 3
aga_karmel Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim Porady prawnika 1
M wypowiedzenie zmieniające a powrót po urlopie macierzyńskim do pracy Porady prawnika 0