reklama

Zumba dobra na powrót do formy?

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez samciam, 18 Grudzień 2012.

1. samciam

samciam Początkująca w BB

Dziewczyny, jestem 3 m-ce po porodzie, ciągle o 7kg za dużo. Oczywiście odpowiednia dieta (przy karmieniu), ale spadek kg za mały :( Potrzebuję ruchu, jednak nigdy nie nadawałam się do katorgii na siłowni, zawsze wszystko spalało się samo...

Znalazłam już sobie szkołę tańca po sąsiedzku (Ananday, Kraków) - chcę zapisać się na zumbę, wygląda przyjemnie. Co sądzicie o takiej metodzie? Macie jakieś doświadczenia? Z góry dzięki!

2. lubiczanka

lubiczanka Fanka BB :)

Kochana-do pół roku po porodzie nie powinnaś się za bardzo forsować:sorry2:7kg to naprawdę niedużo...Ale jesli czujesz sie na siłach,to zumbe mogę polecić...Oczywiście wszystko zależy od stopnia zaawansowania klasy,do której ewentualnie byś się zapisała,ale jak dla mnie oprócz ruchu i wysiłku fizycznego doskonale wpływa na psychikę młodej Mamusi,bo masz ten czas wyłącznie dla siebie...w dodatku zazwyczaj w doskonałym towarzystwie:)))

3. reklama
  4. wierszobajerka

wierszobajerka Początkująca w BB

Wiesz, ja tęsknię za wiosną. Kocham spacery i już na samą myśl czuję ciepełko w środku - tak bardzo chciałabym spacerować. Zumba? Na pewno pozwoli ci zrzucić zbędne kilogramy. Kiedyś czytałam reportaż o kobiecie, która dzięki Zumbie zgubiła ponad 30 kg!
    Jednak ja będę uparta i będę polecała spacery. Szkoda, że teraz tak szybko się ściemnia, przez to nie spacerujemy z synkiem.

Blog dla dzieci i dla rodziców Nauka i zabawa Wychowywanie dziecka

5. kusmir

kusmir Fanka BB :)

zumba to chyba za mało, ja proponowałabym inne ćwiczenia aerobowe, ewentualnie jogging (najlepiej dwie minut biegu i dwie minuty marszu na początku) ...ale żeby wrócić do formy niezbędna będzie tez dieta

6. Anetasaganowicz

Anetasaganowicz Zaciekawiona BB

Zumba jest mocno wycieńczajaca, tak że jeśli już to polecam ją osobim już nieco wysportowanym,
    bo wejście zumbę bez ćwiczeń wcześniej - zabija:-)

7. blumarine

blumarine Początkująca w BB

Uwielbiam zumbę. Chodzę już pół roku i kondycja coraz lepsza. Ostatnio wprowadzili u mnie zumbę toning. To jest dopiero wycisk :D

8. Blondi90

Blondi90 Zaciekawiona BB

Zumba jest dobra chyba na wszystko. :D Wycisk gwarantowany, ale jakie zadowolenie. Ja jestem po tym tak zdrowo zmotywowana do życia, że mam ochotę podnosić góry. Jak ktoś jest z Krokowa, to tutaj (http://www.**********/uslugi/zumba.html) znajdzie wiele fajnych miejsc, gdzie można sobie zafundować taką dawkę zmęczenia hah

9. Natalia93

Natalia93 Zaciekawiona BB

10. reklama
  11. mama_katka

mama_katka Początkująca w BB

zumba jest rewelacyjna. moja znajoma jest instruktorką zumby i dzięki treningom po porodzie szybko odzyskała figurę no i ma przede wszystkim bardzo sprężyste i gibkie ciało.

12. Natasza1985

Natasza1985 Zaciekawiona BB

Każda aktywność fizyczna jest lepsza od siedzenia przed telewizorem czy komputerem, nawet zumba a nawet tradycyjny szybki spacer działa korzystnie dla nas w walce z kilogramami i nie tylko bo to też kwestia zdrowia i samopoczucia :) Zmęcz się a będziesz miała więcej siły :)

Poleć forum