reklama

Zumba dobra na powrót do formy?

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez samciam, 18 Grudzień 2012.

1. samciam

samciam

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny, jestem 3 m-ce po porodzie, ciągle o 7kg za dużo. Oczywiście odpowiednia dieta (przy karmieniu), ale spadek kg za mały :( Potrzebuję ruchu, jednak nigdy nie nadawałam się do katorgii na siłowni, zawsze wszystko spalało się samo...

Znalazłam już sobie szkołę tańca po sąsiedzku (Ananday, Kraków) - chcę zapisać się na zumbę, wygląda przyjemnie. Co sądzicie o takiej metodzie? Macie jakieś doświadczenia? Z góry dzięki!

2. lubiczanka

lubiczanka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kochana-do pół roku po porodzie nie powinnaś się za bardzo forsować:sorry2:7kg to naprawdę niedużo...Ale jesli czujesz sie na siłach,to zumbe mogę polecić...Oczywiście wszystko zależy od stopnia zaawansowania klasy,do której ewentualnie byś się zapisała,ale jak dla mnie oprócz ruchu i wysiłku fizycznego doskonale wpływa na psychikę młodej Mamusi,bo masz ten czas wyłącznie dla siebie...w dodatku zazwyczaj w doskonałym towarzystwie:)))

3. reklama
  4. wierszobajerka

wierszobajerka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiesz, ja tęsknię za wiosną. Kocham spacery i już na samą myśl czuję ciepełko w środku - tak bardzo chciałabym spacerować. Zumba? Na pewno pozwoli ci zrzucić zbędne kilogramy. Kiedyś czytałam reportaż o kobiecie, która dzięki Zumbie zgubiła ponad 30 kg!
    Jednak ja będę uparta i będę polecała spacery. Szkoda, że teraz tak szybko się ściemnia, przez to nie spacerujemy z synkiem.

Blog dla dzieci i dla rodziców Nauka i zabawa Wychowywanie dziecka

5. Anetasaganowicz

Anetasaganowicz Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zumba jest mocno wycieńczajaca, tak że jeśli już to polecam ją osobim już nieco wysportowanym,
    bo wejście zumbę bez ćwiczeń wcześniej - zabija:-)

6. blumarine

blumarine

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Uwielbiam zumbę. Chodzę już pół roku i kondycja coraz lepsza. Ostatnio wprowadzili u mnie zumbę toning. To jest dopiero wycisk :D

7. Blondi90

Blondi90

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zumba jest dobra chyba na wszystko. :D Wycisk gwarantowany, ale jakie zadowolenie. Ja jestem po tym tak zdrowo zmotywowana do życia, że mam ochotę podnosić góry. Jak ktoś jest z Krokowa, to tutaj (http://www.**********/uslugi/zumba.html) znajdzie wiele fajnych miejsc, gdzie można sobie zafundować taką dawkę zmęczenia hah

8. Natalia93

Natalia93

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. mama_katka

mama_katka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zumba jest rewelacyjna. moja znajoma jest instruktorką zumby i dzięki treningom po porodzie szybko odzyskała figurę no i ma przede wszystkim bardzo sprężyste i gibkie ciało.

10. reklama
  11. Natasza1985

Natasza1985 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Każda aktywność fizyczna jest lepsza od siedzenia przed telewizorem czy komputerem, nawet zumba a nawet tradycyjny szybki spacer działa korzystnie dla nas w walce z kilogramami i nie tylko bo to też kwestia zdrowia i samopoczucia :) Zmęcz się a będziesz miała więcej siły :)

Poleć forum